Badania metodą rezonansu magnetycznego Otwock i okolice

Synonimy: badania naczyniowe MR, rezonans magnetyczny, badania RM, badania MR naczyń tętniczych więcej »

Bezpośrednio w Otwocku nie dysponujemy placówką wykonującą badania metodą rezonansu magnetycznego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Otwocka. Badania metodą rezonansu magnetycznego można przeprowadzić m.in. w Klinika Flebologii w Warszawie (22 km od Otwocka) w cenie 750 zł lub w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. w Warszawie (22 km od Otwocka) gdzie cena za badania metodą rezonansu magnetycznego wynosi 600 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz badania metodą rezonansu magnetycznego w Otwocku? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.