Tomografia komputerowa Starogard Gdański i okolice

Synonimy: tomografia komputerowa, badania TK, diagnostyka metoda tomografii komputerowej, acomputed tomography CT więcej »

Bezpośrednio w Starogardzie Gdańskim nie dysponujemy placówką wykonującą tomografia komputerowa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Starogardu Gdańskiego. Tomografia komputerowa można przeprowadzić m.in. w Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne w Gdańsku (44 km od Starogardu Gdańskiego) w cenie 250 zł lub w Centrum Stomatologii Estetycznej Aldona Zabielska w Gdańsku (44 km od Starogardu Gdańskiego) gdzie cena za tomografia komputerowa wynosi 100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska