Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem Warszawa

przebarwienie na twarzy likwidacja laserem, laserowe usuwanie przebarwień na twarzy, przebarwienia na twarzy zabieg laserem więcej »

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem od 200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Horizon Medical Center Sala operacyjna w Horizon Medical Center

Przebarwienia to plamy na skórze, powstające z powodu nagromadzenia melaniny (barwnika) w jednym miejscu. Tworzą się one najczęściej pod wpływem słońca na obszarze całej twarzy. Można próbować je usunąć, stosując różnego rodzaju kremy, maści lub peelingi, jednak najskuteczniejszym sposobem jest usuwanie przebarwień laserem. Podczas zabiegu lekarz specjalista medycyny estetycznej naświetla laserem poszczególne plamy, a światło lasera zostaje pochłaniane przez nagromadzoną miejscami melaninę (która odbiera energię i rozbija się na mniejsze kawałki). Taki rozdrobniony barwnik jest samodzielnie usuwany przez organizm. Laserowe usuwanie przebarwień przeprowadzane jest przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Niedługo po zabiegu laserowym plamy przebarwieniowe ciemnieją, a po kilku dniach skóra w tych miejscach zaczyna się złuszczać. Należy pamiętać, aby po wykonaniu zabiegu bardzo starannie chronić skórę twarzy przed słońcem. 

Laserowe usuwanie przebarwień z obszaru całej twarzy w Warszawie

Klinika Miracki w Warszawie jest placówką medyczną, specjalizującą się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, która w swojej ofercie ma zabieg laserowego usuwania przebarwień w obrębie twarzy. Przebarwienia (dotyczące nie tylko twarzy, ale także dłoni, dekoltu oraz ramion) usuwa się tu za pomocą platformy laserowej Icon Palomar MAX GTM. Oprócz usuwania przebarwień, Laser Palomar MAX GTM wykorzystywany jest w placówce również do zabiegów laserowego usuwania blizn, odmładzania zwiotczałej skóry i laserowego usuwania rozstępów, a także w zabiegach zamykania naczynek, leczenia trądziku różowatego oraz usuwania zmian rubinowych.

Salon Kosmetyczny Elegante w Warszawie ma w swojej ofercie szereg zabiegów, związanych z kosmetyką oraz medycyną estetyczną, w tym usuwanie przebarwień laserem na całej twarzy. W zabiegu usuwania przebarwień (skóry twarzy, dłoni i dekoltu) najczęściej stosuje się tutaj laser rubinowy, Ng:Yag lub IPL, którego wiązka światła nie powoduje mechanicznego uszkodzenia skóry.

Laser DeLuX Kosmetyka Laserowa w Warszawie to placówka medyczna, specjalizująca się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wykorzystując przy tym technologie laserowe. Zabieg usuwania przebarwień (z twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni) wykonywany jest tu za pomocą lasera ALMA. Oprócz usuwania przebarwień, laser ten stosowny jest także do usuwania zmian naczyniowych.

Laserowe usuwanie przebarwień z obszaru całej twarzy – porównanie cen zabiegu w Warszawie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg
W klinice Tooting Medical Centre w Londynie zabieg laserowego usuwania przebarwień, występujących na twarzy, kosztuje 120 - 180 funtów (ok. 650 - 970 zł). W Warszawie natomiast cena tego samego zabiegu wynosi ok. 300 zł.

Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 150 zł do 2 200 zł
 • Kraków od 150 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 200 zł
 • Wrocław od 150 zł do 599 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 250 zł do 1 000 zł
 • Kielce od 450 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 150 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 500 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 000 zł
 • Tychy od 200 zł do 1 400 zł
 • Częstochowa od 500 zł do 1 100 zł
Cała twarz - usuwanie przebarwień laserem cena »

Usługa cała twarz - usuwanie przebarwień laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu cała twarz - usuwanie przebarwień laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.