Cała twarz - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową Bielsko-Biała

Synonimy: usuwanie botoxem zmarszczek na twarzy, owal twarzy botoks (Nefretete Lift)

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Oferujesz cała twarz - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową w Bielsku-Białej?

Cała twarz - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową Bielsko-Biała - informacje

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała

Toksyna botulinowa, jako najsilniejsza z toksyn biologicznych, blokuje połączenia między zakończeniami nerwów, a mięśniami, powodując ich rozluźnienie i czasowe wygładzenie zmarszczek. Jest szeroko stosowana w medycynie anti-aging, szczególnie do korekcji zmarszczek mimicznych, „lwiej” zmarszczki między brwiami, poprzecznych zmarszczek na czole, zmarszczek wokół ust oraz na brodzie. Preparat podawany jest w małych, ściśle określonych dawkach, dobieranych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową w Bielsku-Białej

Botox, Azzalure i Bocouture to preparaty zawierające toksynę botulinową typu A, z których w swojej praktyce korzysta lek. med. Dorota Gierasińska-Gawlik, lecząc zmarszczki  poprzeczne oraz zmarszczki "lwie", a ponadto wygładzajac "kurze łapki". Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii II stopnia i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej jest aktywnym członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. Kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej oraz holistycznej terapii Anti-Aging rozwija poprzez członkostwo w International Master Course on Aging Skin.

Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową z całej twarzy jest częścią zabiegów w zakresie medycyny estetycznej, jakie oferuje Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sophia. Ostrzykiwanie Botoxem® czoła, okolic wokół oczu, z uwzględnieniem opadających powiek, to nie jedyne procedury z zastosowaniem botuliny. Panel zabiegów estetycznych obejmuje również leczenie nadpotliwości dłoni, stóp i pach z zastosowaniem Botoxu®. Zabieg przeprowadza lekarz, stosując podskórne iniekcje cienką igłą z użyciem bardzo małych dawek preparatu. Zapewniając lepszą skuteczność zabiegu,  specjaliści placówki stosują procedurę łączoną: Botox®+wypełniacz+mezoterapia igłowa. 

Wszystkie preparaty toskyny botulinowej w swojej ofercie posiada również Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej, gdzie botulina ma zastosowanie w wygładzaniu „kurzych łapek”, zmarszczek gładzizny czołowej oraz zmarszczek poprzecznych i pionowych, jak np. „lwie" zmarszczki pomiędzy brwiami. Specjaliści placówki łączą ponadto Botox z zabiegami o podobnym działaniu, takimi jak nici liftingujące PDO, kwas hialuronowy, wypełniacze oraz mezoterapia. Odrębną ofertę w zakresie redukcji zmarszczek stanowi stosowana w Gabinecie terapia autologiczna z użyciem osocza bogatopłytkowego. 

Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową – cena w Bielsku-Białej i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Klinika Nałęcz Gabinet zabiegowy w Klinika Nałęcz

Transform Cosmetic Surgery Group oferuje jedną sesję Botoxu w cenie 299 £ (1 675 zł). Decydując się na ostrzykiwanie jednego obszaru, trzeba się liczyć z wydatkiem 199 £ (1 115 zł).  Ta sama procedura w Bielsku-Białej zaczyna się od 300 zł.

Cała twarz - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 1 800 zł do 2 000 zł
 • Warszawa od 266 zł do 2 400 zł
 • Kraków od 450 zł do 1 980 zł
 • Wrocław od 300 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 1 700 zł
 • Poznań od 550 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 450 zł do 700 zł
 • Katowice od 450 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 750 zł do 1 000 zł
 • Radom od 500 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 850 zł do 1 100 zł
 • Lublin od 615 zł
Pokaż więcej »

Usługa cała twarz - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu cała twarz - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno oraz Rybnik.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska