r
4,7 / 5  - 131 ocen »
Recepcja, poczekalnia Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Recepcja, poczekalnia Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Wnętrza, wystrój Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Recepcja, poczekalnia Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Recepcja, poczekalnia Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet zabiegowy Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet zabiegowy Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Zabieg, operacja Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Wnętrza, wystrój Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Zabieg, operacja Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Zabieg, operacja Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Zabieg, operacja Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Zabieg, operacja Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Wnętrza, wystrój Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Logo Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Informacje ogólne o Elite - Centrum Laseroterapii

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) to nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która na rynku usług medycznych funkcjonuje już od 1999 roku. Od momentu powstania naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i wiedzę doświadczonych lekarzy. Stawiamy na najwyższą jakość i doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów, dlatego naszą klinikę wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Dzięki temu naszym Pacjentom możemy zaoferować zabiegi innowacyjne, pozwalające na osiągnięcie doskonałych efektów przy minimalnej inwazyjności, a przy tym gwarantujące całkowite bezpieczeństwo. 

W Centrum Szkoleniowym Metody Palomar SlimLipo 3D, jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy oferować pacjentom zabieg lipolizy laserowej Slimlipo 3D. To obecnie najbardziej skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termoliftingu skóry, który zapobiega efektowi „obwisłej skóry” oraz powstawaniu nierówności sylwetki po zabiegu. Posiadamy urządzenie Body Jet do liposukcji, polegającej na wypłukiwaniu komórek tłuszczowych. Komórki tłuszczowe pozyskane metodą Body Jet wykorzystywane są do zabiegów reimplantacji (wypełniania zmarszczek, piersi i pośladków własną tkanką tłuszczową). Skuteczność zabiegu w znacznym stopniu zwiększa zastosowanie wirówki ADIVIVE do separacji tkanki tłuszczowej. Wirowanie oczyszcza ją z płynów i pozostawia tylko zdrowe, wartościowe komórki. Szkoleniowcem metody Slim Lipo i systemu ADIVIVE jest dr Marek Murawski.

Zapraszamy również do skorzystania z rewolucyjnej metody pozwalającej pokonać łysienie, jaką są przeszczepy najnowszym robotem ARTAS iX.  Jest to innowacyjny sposób transplantacji włosów, charakteryzujący się niezwykłą skutecznością, ale i olbrzymim komfortem dla pacjenta. Robot w sposób precyzyjny pobiera pojedyncze zespoły mieszkowe ze skóry głowy i po rozdzieleniu umieszcza w wybranym miejscu.

Oferujemy pełną gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (plastyka brzucha, powiek, uszu, lifting, powiększanie piersi i inne). Ponadto świadczymy usługi z zakresu ginekologii estetycznej (plastyka warg sromowych, pochwy, łechtaczki, punku G i inne). Dysponujemy innowacyjnym laserem Mona Lisa Touch na wysiłkowe nietrzymanie moczu, obkurczanie i rewitalizację pochwy oraz wybielanie miejsc intymnych.

Przeprowadzamy różnorodne, wzajemnie uzupełniające się zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała (peelingi chemiczne, masaże, zabiegi kosmetyczne dla różnych typów skóry), nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej (min. wypełnianie zmarszczek, nieoperacyjny lifting twarzy i ciała bioabsorbowalnymi nićmi Aptos i Shilouette, stymulacja produkcji kolagenu preparatem Sculptra), szerokie spektrum zabiegów laserowych (usuwanie zmian naczyniowych, przebarwień, rozstępów, tatuaży, blizn, odmładzanie skóry). Posiadamy wysokiej klasy inteligentny laser Vectus wykorzystywany do usuwania zbędnego owłosienia. Naszym Pacjentom oferujemy też konsultacje dermatologa, lekarza medycyny estetycznej i dietetyka. Jesteśmy pierwszym w Warszawie licencjonowanym ośrodkiem, specjalizującym się w zróżnicowanych metodach leczenia cellulitu (m.in. metoda High Care, ICOONE, laser Body-Mix, Liposhock), w naszej ofercie znajdują się też różnorodne metody walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej(Ultrashape, Ultracountour, i-lipo). Polecamy również innowacyjną metodę redukcji nawet zaawansowanego cellulitu aparatem ONDA. Wykorzystuje on technologię mikrofali Coolwaves o wysokich częstotliwościach, co pozwala rozbijać komórki tłuszczowe, usuwane następnie w procesach metabolicznych z organizmu. Metodę tę można również stosować w przypadku wiotkiej skóry, ponieważ dochodzi także do skurczu włókien kolagenowych i stymulacji syntezy kolagenu, co powoduje jej ujędrnienie oraz odmłodzenie.

Ponieważ zależy nam nie tylko na doskonałych efektach przeprowadzanych zabiegów, ale także na pełnym komforcie i satysfakcji naszych Pacjentów, szczególny nacisk kładziemy na przestrzeganie najwyższych standardów obsługi. Obsługą Pacjentów zajmuje się kompetentny, uprzejmy i uśmiechnięty personel, a pracujący w naszym Centrum lekarze każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum swojego czasu i uwagi, odpowiadając na wszystkie pytania, objaśniając działanie urządzeń oraz preparatów i indywidualnie dobierając zabiegi do potrzeb i preferencji danego Pacjenta. Kadra medyczna Elite to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, stale poszerzający swoją wiedzę na kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie wiedząc, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez specjalistów w swojej dziedzinie. Nasze Centrum mieści się w stylowych, eleganckich wnętrzach utrzymanych w przyjaznej kolorystyce, dzięki którym każda wizyta w Elite pomaga zrelaksować się i odpocząć po ciężkim dniu. 

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy świadomi faktu, że nowoczesne zabiegi z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej mogą być przeprowadzane jedynie przy pomocy wysokiej klasy sprzętu, dlatego nasze Centrum wyposażyliśmy w szereg specjalistycznych urządzeń, pochodzących od czołowych producentów sprzętu medycznego na świecie. Wszystkie stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, stanowiące gwarancję bezpieczeństwa naszych Pacjentów w trakcie zabiegu. Na wyposażeniu placówki znajdują się m.in.:

 • Robot ARTAS iX- najnowocześniejszy na świecie robot do przeszczepów włosów, który w sposób niezwykle precyzyjny pobiera włosy do transplantacji, a następnie umieszcza we wskazanym miejscu na skórze głowy, przy czym dla pacjenta zabieg jest bardzo komfortowy. Zabiegi za pomocą robota mają bardzo dużą skuteczność.
 • REGENERA ACTIVAto urządzenie medyczne do autologicznego przeszczepu komórek. Łysienie androgenowe dotyczy 70% mężczyzn i około 40% kobiet w pewnym okresie ich życia. Dla wielu kobiet jest niezwykle obciążającym problemem estetycznym i psychologicznym. Jednym z najnowszych zabiegów, przynoszących spektakularne efekty kliniczne, jest system REGENERA ACTIVA.
 • Laser Palomar SlimLipo 3D– najnowocześniejsze urządzenie do lipolizy laserowej, umożliwiające przeprowadzenie jednoczesnego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i termoliftingu, co zapobiega powstawaniu obwisłej skóry po zabiegu. Laser działa selektywnie na tkankę tłuszczową, bez uszkadzania otaczających tkanek, a sam zabieg charakteryzuje się wysoką skutecznością, krótkim czasem trwania (około godziny), brakiem bólu i brakiem skutków ubocznych takich jak siniaki czy opuchlizna.
 • Body Jet– pierwsze na świecie urządzenie, wykorzystujące metodę WAL (water-jet assisted liposuction)do usuwania tkanki tłuszczowej. Zabieg liposukcji urządzeniem Body Jet polega na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej przy pomocy specjalnego roztworu, wprowadzanego do organizmu za pomocą kaniuli. Dzięki temu w trakcie liposukcji nie powstają żadne uszkodzenia mechaniczne tkanki. Po zabiegu płyn wraz z komórkami tłuszczowymi jest usuwany z organizmu przy pomocy tej samej kaniuli, którą został wprowadzony. Liposukcja z wykorzystaniem Body Jet charakteryzuje się natychmiastowymi efektami i krótkim okresem rekonwalescencji, a dodatkowo pozyskany w trakcie zabiegu tłuszcz można wykorzystać do modelowania innych partii ciała, na przykład do powiększania piersi.
 • Vibrasat Power– wysokiej klasy urządzenie do liposukcji wspomaganej wibracjami. Dzięki szybkiemu trybowi wibracyjnemu kaniuli ssącej urządzenie umożliwia precyzyjne, a jednocześnie delikatne oddzielenie tkanki tłuszczowej od sąsiadujących tkanek.
 • Wirówka Adivive– najnowocześniejsza wirówka do separacji tkanki tłuszczowej, wykorzystywana w trakcie zabiegów lipofillingu, czyli modelowania twarzy i ciała przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej. Zastosowanie wirówki znacząco zwiększa skuteczność zabiegu, gdyż pozwala oczyścić tkankę tłuszczową z płynów i pozostawia tylko najbardziej wartościowe komórki.
 • MiraDry– nowoczesne urządzenie do usuwania problemu nadmiernej potliwości. Dzięki zastosowaniu wiązki elektromagnetycznej, oddziałującej bezpośrednio na gruczoły potowe pod pachami, ilość wydzielanego potu jest redukowana o 85-95%, a gruczoły potowe z upływem czasu nie ulegają regeneracji, co gwarantuje trwałe efekty. Zabieg aparatem MiraDry nie wymaga wykonywania nakłuć czy nacięć na skórze, a moc wiązki elektromagnetycznej dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta.
 • Ultraformer III– rewolucyjne urządzenie do bezoperacyjnego liftingu twarzy i konturowania ciała. Aparat wykorzystuje wysokoenergetyczną falę ultradźwięków (HIFU – High Intensity Focuedes Ultrasound) do selektywnego podgrzewania tkanki skórnej. Fale ultradźwięków stymulują aktywność komórek skóry, pobudzając je tym samym do regeneracji oraz produkcji nowego kolagenu. Urządzenie pozwala na przeprowadzenie bezinwazyjnego zabiegu liftingu twarzy, szyi i dekoltu, a także modelowania dowolnej części ciała. Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji, a pacjent może wrócić do codziennej aktywności.
 • Laser Discovery Pico– wysokiej klasy laser medyczny wyposażony w neodymowo-yagowe (Nd:YAG) źródło światła o podwójnej długości fali (532 i 1064 nm). Opiera się na ultrakrótkich impulsach o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas stosowana, dzięki czemu jest najmocniejszym w swojej klasie systemem do usuwania tatuaży (o każdym kolorze), rozstępów i przebarwień. Dodatkowa końcówka frakcyjna umożliwia przeprowadzanie zabiegów poprawiających konstrukcję skóry (rewitalizację, odmładzanie). Zastosowanie technologii Quanta Pico-Boost pozwala na pracę w trybie pikosekundowym. Laser pracuje również w trybie Q-Switch i Photo-thermal.
 • Laser Fraxel re:store – wysokiej klasy urządzenie laserowe, oferujące doskonałe efekty zabiegów przy jednoczesnym znacznym skróceniu czasu gojenia się ran. Wykorzystywane m.in. do usuwania blizn potrądzikowych i przebarwień, poprawy tekstury skóry, wygładzania zmarszczek, fotoodmładzania i poprawy owalu twarzy.
 • Laser Mona Lisa Touch– innowacyjny laser, stosowany w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania i regeneracji narządów płciowych u kobiet. Istotą zabiegów z wykorzystaniem tego lasera jest stymulacja tkanek do wytwarzania kolagenu i glikogenu. Zabiegi Mona Lisa Touch stanowią doskonałą alternatywę dla chirurgicznych zabiegów obkurczania pochwy i leczenia nietrzymania moczu, charakteryzują się niską inwazyjnością, a ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest o wiele niższe.
 • Laser CO2– ma szerokie zastosowanie w dermatologii estetycznej. Umożliwia laserowe usuwanie zmian skórnych takich jak włókniaki, brodawki czy naczyniaki bez pozostawiania nieestetycznych blizn. Dzięki zjawisku koagulacji zabieg jest bezkrwawy, a funkcje super i ultrapuls zapobiegają termicznemu uszkodzeniu otaczających tkanek. Usuwanie znamion laserem przeprowadzane jest metodą bezkontaktową, co likwiduje ryzyko zakażenia żółtaczką i wirusem HIV, a proces gojenia jest szybki i bezbolesny.
 • Laser Nd;Yag Cutera– urządzenie laserowe nowej generacji, wykorzystywane w zabiegach laserowego usuwania zbędnego owłosienia. Działa przy prawie każdej pigmentacji włosów oraz przy wszystkich kolorach skóry, a kilka zabiegów wystarczy do trwałej likwidacji owłosienia z danej części ciała. Urządzenie ma także zastosowanie w zabiegach laserowego usuwania zmian naczyniowych i przebarwień. O wysokiej skuteczności oraz bezpieczeństwie zabiegów z wykorzystaniem tego lasera świadczą przyznane laserowi Cutera certyfikaty CE i FDA.
 • Titan – nowoczesny system, umożliwiający niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingu. Urządzenie stosuje promieniowanie w obszarze dalekiej podczerwieni na granicy fal radiowych o dużej mocy, a efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry powoduje ogrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, które ulegają przebudowie.
 • Laser Palomar Vectus – najnowocześniejszy laser depilacyjny, który jako jedyny na świecie wyposażony został w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze Skintel, umożliwiający w pełni indywidualne dostosowanie parametrów zabiegu. O skuteczności zabiegu decyduje także zastosowana w urządzeniu opatentowana technologia „photo recycling”, polegająca na ponownym wykorzystaniu światła, odbijającego się od skóry. Zabieg laserem Palomar Vectus to także najwyższy komfort Pacjenta dzięki kontaktowemu chłodzeniu głowicy, co minimalizuje wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu.
 • ONDA- nowoczesne urządzenie wykorzystujące fale o wysokich częstotliwościach dla precyzyjnego rozbijania tłuszczu nawet w głębszych warstwach. Urządzenie posiada dwie głowice - jedną do działania płytko, powierzchniowo, która pozwala ujędrnić skórę i zlikwidować niewielki cellulit oraz głowicę głębokiego działania, rozpuszczającej głęboko osadzone włókna kolagenowe i wywołującej lipolizę komórek tłuszczowych. 
 • SculpSure – pierwszy na świecie nieinwazyjny laser diodowy o długości fali 1060 nm, który umożliwia redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej z dowolnej partii ciała. Wykazuje wysoką skuteczność w usuwaniu tłuszczu z takich miejsc jak brzuch czy tzw. "boczki" bez konieczności poddawania się chirurgicznym zabiegom. Podczas zabiegu do ciała przykładany jest aplikator, który podgrzewa tkankę tłuszczową do temperatury 42-47 stopni Celsjusza, jednocześnie chłodząc naskórek i skórę właściwą, co zapobiega uszkodzeniom. SculpSure pozwala pozbyć się nawet najbardziej uporczywych złogów tłuszczu w zaledwie pół godziny, a po zabiegu można wrócić do swoich codziennych czynności.
 • Icoone® Laser– nowoczesne urządzenie umożliwiające precyzyjną pracę na tkance łącznej. Działa dogłębnie na każdy milimetr skóry, bez jednoczesnego jej rozciągania i powodowania urazów. Umożliwia szybkie, skuteczne i minimalnie inwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych takich jak cellulit, blizny, obrzęki limfatyczne, miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej i objawy starzenia się skóry. Dzięki zastosowaniu bardzo małej głowicy możliwe jest wykonywanie zabiegów na całym ciele, także na powiekach i ustach, a dzięki opatentowanej technologii można też bezpiecznie przeprowadzać zabiegi na skórze naczyniowej.
 • Accent Ultra V Shape – innowacyjny laser firmy ALMA, wykorzystywany w zabiegach modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, obrzęków oraz rozstępów. Skuteczność zabiegów urządzeniem Accent Ultra V Shape opiera się na połączeniu działania mono- i bipolarnych fal radiowych oraz ultradźwięków. Fale ultradźwiękowe powodują uszkodzenie i pękanie błon komórek tłuszczowych, a fale radiowe przyspieszają proces transportowania trójglicerydów do wątroby, gdzie są one metabolizowane. Urządzenie ma dziesięć głowic i kilka programów działania, dzięki czemu zabiegi można wykonywać praktycznie na każdej partii ciała.
 • UltraShape– innowacyjne urządzenie do skutecznego usuwania tkanki tłuszczowej przy pomocy fal ultradźwiękowych o potrójnej sile. Zabieg UltraShape składa się z trzech etapów (masaż przy pomocy specjalnej głowicy, wytwarzającej podciśnienie i dwubiegunowe fale radiowe, selektywne rozbicie komórek tłuszczowych ultradźwiękami, ponowny masaż, przyspieszający aktywność limfatyczną) i umożliwia minimalnie inwazyjną redukcję lokalnego otłuszczenia, bez siniaków, opuchlizny oraz bez okresu rekonwalescencji.
 • SPM– pompy ssące, wykorzystywane podczas masażu podciśnieniowego. Masaż z wykorzystaniem pomp SPM nie tylko przyspiesza proces spalania tłuszczu w komórkach i poprawia napięcie skóry, ale także oczyszcza i wzmacnia tkankę łączną oraz stymuluje przepływ limfy. O skuteczności zabiegu SPM świadczy fakt, że został on uznany na najskuteczniejszy zabieg antycellulitowy 2006 roku przez czytelników oraz redakcję miesięcznika „Avanti”.
 • Liposhock– innowacyjne urządzenie do zwalczania cellulitu i miejscowej otyłości, którego skuteczność opiera się na połączeniu działania fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu oraz skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o podwójnej częstotliwości. Działanie fal ShockWave powoduje rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji, a rozbity w trakcie tego procesu tłuszcz zostaje wydrenowany, by uległ metabolizmowi w wątrobie. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Liposhock dodatkowo usprawnia przepływ limfy w organizmie, a także ujędrnia i wygładza skórę. Liposhock działa nieinwazyjnie, a efekty są widoczne już po kilku zabiegach.
 • i-lipo– innowacyjny laser diodowy do redukcji tkanki tłuszczowej. Pod wpływem działania lasera dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej w obrębie komórek tłuszczowych, sprowadzające się do rozbicia trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Urządzenie nie niszczy błon komórek tłuszczowych, tylko w kontrolowany sposób zmniejsza ich objętość
 • Laser Body-Mix– nowoczesne urządzenie, łączące w sobie działanie czterech różnych zabiegów: krioterapii, masażu próżniowego, lasera diodowego oraz fotostymulacji. Zabieg z zastosowaniem lasera Body-Mix uwalnia toksyny oraz dotlenia tkanki, a także poprawia wygląd skóry i widocznie redukuje cellulit.
 • Slide Styler– nowoczesne urządzenie do drenażu limfatycznego, wykorzystywane m.in. w redukcji cellulitu. Jego głównym elementem są specjalnie skonstruowane rękawy wypełniane powietrzem, w którym pod ciśnieniem powstają fale uciskowe, pobudzające krążenie limfy. Pobudza proces wydalania produktów odpadowych przemiany materii.
 • Dermapen – urządzenie z jednorazową głowicą do wykonywania mikronakłuć, przez które aktywne substancje wnikają w głąb skóry. Zabiegi z jego użyciem w naturalny sposób stymulują odnowę skóry, niwelując oznaki starzenia, redukując blizny, cellulit i rozstępy oraz wspomagając walkę z łysieniem.
 • Dermafrac– innowacyjny aparat do wykonywania mezoterapii mikroigłowej twarzy, szyi i dekoltu. Jego wyjątkowa skuteczność wynika z zastosowania pierwszego na świecie systemu, łączącego technikę mikronakłuć skóry z jednoczesna infuzją aktywnego serum. Dodatkowo, dla większej precyzji zabiegu, nakłuwana skóra jest zasysana przy pomocy nadciśnienia, a po zabiegu masowana głowica, emitującą lecznicze światło LED. Zabieg Dermafrac umożliwia skuteczną, bezbolesną rewitalizację i odmłodzenie skóry, a jego efekty są porównywalne do rezultatów procedury z wykorzystaniem lasera frakcyjnego.
 • Geneo™–innowacyjne urządzenie, którego technologia pozwala na uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz dotlenienia.
 • Aparat do mikrodermabrazji– urządzenie umożliwiające łagodne, w pełni kontrolowane ścieranie naskórka, co prowadzi do wygładzenia skóry i znacznej poprawy jej wyglądu. Efektem zabiegu jest poprawa owalu twarzy, zniwelowanie blizn, przebarwień i kurzych łapek, a także drobnych zmarszczek i śladów potrądzikowych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Elite była dla naszych Pacjentów przyjemnością i relaksem. Klinikę Elite wyposażyliśmy w liczne udogodnienia, wśród których warto wymienić:

 • Nowoczesne wnętrza – Klinika Elite mieści się w jasnych, przestronnych wnętrzach, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt i gustownie umeblowanych. Stonowana kolorystyka, eleganckie dodatki i świeże kwiaty dopełniają wystroju Kliniki, tworząc przyjazną, ciepłą atmosferę.
 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w przestronnej, eleganckiej recepcji, wyposażonej w wygodne kanapy.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi Pacjentów oraz sympatyczną, ciepłą atmosferę dba kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel.
 • Szeroki zakres zabiegów – naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres różnorodnych zabiegów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i modelowania sylwetki, które pozwalają w sposób kompleksowy zadbać o twarz i ciało, odzyskać młody, piękny wygląd i dobre samopoczucie. Szeroki wachlarz zabiegów, przeprowadzanych w jednym miejscu przez doświadczonych lekarzy to dla naszych Pacjentów oszczędność czasu oraz gwarancja najlepszych efektów.
 • Możliwość zakupu profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych – Pacjenci naszego Centrum mają możliwość zakupu specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych, które pomagają utrzymać efekt przeprowadzanych zabiegów. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne kosmetyki wspomagające zwalczanie cellulitu oraz nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.
 • Atrakcyjne zniżki i promocje – dla naszych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne zniżki i promocje, umożliwiające skorzystanie z najpopularniejszych zabiegów w niższych, atrakcyjnych cenach.
 • Zabiegi na raty – Centrum Elite oferuje swoim Pacjentom możliwość ratalnego finansowania zabiegów i leczenia. Gwarantujemy wysoką ratę pożyczki, najniższą ratę oraz minimum formalności, bez wizyty w banku.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentem zagranicznym, personel naszej placówki porozumiewa się w języku angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Elite - Centrum Laseroterapii

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) może poszczycić się licznymi osiągnięciami, certyfikatami i nagrodami. Nasza Klinika została także Centrum Szkoleniowym metody SlimLipo, a szkoleniowcem w zakresie stosowania tej innowacyjnej metody likwidacji tkanki tłuszczowej jest  dr Marek Murawski. Centrum Elite, jako jedyna placówka w Polsce, jest gabinetem rekomendowanym przez producenta urządzenia New Ultrashape VDF. Profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych w naszym Centrum usług został również potwierdzony szeregiem przyznanych nam wyróżnień, wśród których warto wymienić wyróżnienie Superprodukt Świata Kobiety 2013 dla zabiegu depilacji laserowej urządzeniem Vectus oraz rekomendację, przyznaną nam przez miesięcznik „Uroda”.

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) od wielu lat jest jednym z pionierów we wprowadzaniu na polski rynek nowoczesnych technik zabiegowych. W 1999 roku jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy do oferty depilację urządzeniami laserowymi, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować najlepsze efekty zabiegów. Obecnie naszym Pacjentom oferujemy zabiegi depilacji laserowej najnowocześniejszym inteligentnym laserem Palomar Vectus, zabiegi ginekologii estetyczmej z wykorzystaniem nowoczesnego lasera Mona Lisa Touch, skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej dzięki lipolizie laserowej urządzeniem Palomar SlimLipo, a także wiele nowoczesnych technologii zabiegowych, pozwalających na uzyskanie jeszcze lepszych efektów przy coraz mniejszej inwazyjności zabiegu.

Jednak największym osiągnięciem naszego Centrum jest stale zwiększająca się liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy wracają do nas na kolejne zabiegi, a także polegają nasze usługi swoim znajomym. Pacjenci doceniają szeroki wachlarz różnorodnych zabiegów, wykonywanych z najwyższą precyzją przez doświadczonych lekarzy i z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, a także ciepłą, sympatyczną atmosferę panującą w Klinice. Nasze Centrum chętnie odwiedzają także znane Polki, w tym Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Cegielska oraz Tatiana Okupnik – przeprowadzane w Elite zabiegi pozwalają im w sposób kompleksowy zadbać o siebie oraz zrelaksować się po ciężkim dniu. Informacje na temat naszego Centrum oraz pracujących w Elite lekarzy wielokrotnie pojawiały się również w mediach: w telewizji („Miasto Kobiet” TVN Style, „Cegiełka Zdrowia” TVN) oraz w prasie (m.in. „Cosmopolitan”, „Avanti”, „Shape”, „Gala”, „Elle”, „Uroda”, „Olivia”, „Claudia”, „Pani”).

Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

Filmy Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)