4,4 / 5  - 174 oceny »
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Suliga Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne Suliga Sala operacyjna Centrum Medyczne Suliga Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Suliga Pokój opatrunkowy Centrum Medyczne Suliga Sala pooperacyjna Centrum Medyczne Suliga Pokój, sala dla pacjentów Centrum Medyczne Suliga Pomieszczenia socjalne Centrum Medyczne Suliga Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Suliga Centrum Medyczne Suliga - logo

Informacje ogólne o Centrum Medycznym "Suliga"

Centrum Medyczne Suliga to miejsce, które powstało, aby zaspokoić zapotrzebowanie pacjentów na wysokiej klasy usługi medyczne. Znajdujemy się w funkcjonalnym 500-metrowym budynku, w którym rozmieściliśmy przestronną salę operacyjną i pooperacyjną, gabinety lekarskie, recepcję, komfortową poczekalnię oraz pomieszczenie gospodarcze. Klinika spełnia wszelkie standardy europejskie i jest zaprojektowana również z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Udostępniamy pokoje dla pacjentów, którzy mogą u nas wracać do zdrowia po zabiegach. W każdym z nich znajduje się łazienka, TV oraz bezprzewodowy internet. Wnętrze obiektu zostało zaprojektowane tak, aby czuli się w nim Państwo komfortowo – zarówno wyposażenie, jak i kolorystyka harmonizują ze sobą, tworząc przyjemną i ciepłą atmosferę. Dzięki sanitarnym śluzom oddzielającym pomieszczenia przeznaczone dla personelu i pacjentów mają Państwo gwarancję intymności.

Nasz personel cechuje indywidualne i empatyczne podejście do pacjenta. Wiemy, jak wiele stresu niesie za sobą operacja, więc staramy się ograniczyć go do minimum. Staramy się, aby pacjent przez cały proces leczenia – od diagnozy po opiekę pooperacyjną – prowadzony był przez tego samego specjalistę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

O wielospecjalistycznym charakterze kliniki świadczy fakt, iż uzyskaliśmy pełną akceptację Narodowego Funduszu Zdrowia oraz służb administracyjnych i sanitarnych. Wyposażyliśmy nasze centrum w najwyższej klasy sprzęt medyczny (w tym anestezjologiczny), dzięki czemu możemy leczyć naszych pacjentów bez ograniczeń wiekowych. Dzieciom po zabiegu może towarzyszyć rodzic, któremu gwarantujemy miejsce noclegowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo pomoc medyczną z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, szczękowej i plastycznej, a także otolaryngologii (również dziecięcej) i chorób sutka. Przeprowadzamy konsultacje, leczymy oraz wykonujemy zabiegi. Gwarantujemy też opiekę pooperacyjną w monitorowanej sali wyposażonej w sprzęt ratujący życie.

Przy budynku znajduje się wygodny parking przeznaczony dla pacjentów oraz podjazd.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dbamy o najwyższą jakość urządzeń, które w rękach naszych doświadczonych specjalistów stanowią gwarancję bezpiecznych i skutecznych zabiegów. Posiadamy nowoczesny sprzęt operacyjny oraz anestezjologiczny, w tym m.in.:

  • Sprzęt endoskopowy – sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym służący do oceny i operacji głównie nosa i zatok przynosowych.
  • Aparat do znieczulenia – urządzenie anestezjologiczne z pełnym monitorowaniem parametrów życiowych. Zapewnia bezpieczną i skuteczną narkozę.
  • Respirator – maszyna umożliwiająca sztuczne, wymuszone oddychanie poprzez pobudzenie mięśni pacjenta do pracy.
  • Defibrylator – urządzenie przywracające pracę serca za pomocą energii elektrycznej. Wykorzystywane do ratowania życia.
  • Zestaw do mikrochirurgii – urządzenia wielorazowego użytku, dzięki którym możliwe jest wykonywanie operacji chirurgicznych (także w powiększeniu) na niewielkich obszarach ciała.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o Państwa komfort przygotowaliśmy następujące udogodnienia:

  • Funkcjonalny budynek – obiekt, w którym znajduje się klinika, został zaprojektowany tak, aby spełniał wszelkie normy wymagane dla placówek medycznych. Przytulne wnętrza sprawią, że poczują się Państwo u nas komfortowo, a dzięki śluzom sanitarnym oddzielającym przestrzeń dla personelu od miejsc dla pacjentów gwarantujemy intymność i kameralność.
  • Klinika przyjazna osobom niepełnosprawnym – budynek nie posiada barier architektonicznych i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie znajduje się winda.
  • TV i bezpłatny internet – pokoje, w których pacjenci wracają do zdrowia po zabiegu, wyposażone są w TV oraz bezprzewodowe łącze Wi-Fi.
  • Nocleg dla rodzica – mali pacjenci po zabiegu mogą zostać pod opieką rodzica, któremu gwarantujemy nocleg.
  • Parking – na terenie obiektu znajduje się parking z miejscami postojowymi przeznaczonymi dla pacjentów.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycznego "Suliga"

Naszych specjalistów wyróżnia nie tylko wysoka jakość usług, lecz również bogate doświadczenie oraz liczne osiągnięcia na arenie naukowej. Właściciel kliniki, lek. med. Ryszard Suliga, brał udział w międzynarodowych szkoleniach i kongresach  naukowych, m.in. w Monachium (Niemcy), Paryżu (Francja), Marsylii (Włochy) i New Delhi (Indie). Prócz tego uczestniczył w The European Akademy of Cosmetic Surgery, zorganizowanym w Londynie, oraz State of the art aesthetic surgery we Francji. Jest także autorem oraz współautorem 8 publikacji naukowych opublikowanych w prestiżowych pismach medycznych.

Dr n. med. Elżbieta Drewienkiewicz-Suliga posiada certyfikaty ukończenia kursów takich jak: XIXth International Come of functional endoscopic sinus surgery (Czech) oraz Nasenendoskopie – endoskopische Diagnostik and operative Technik (Austria). Należy do Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, Sekcji Rynologicznej PTORL oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Certyfikaty oraz dyplomy zdobyte przez naszych specjalistów znajdą Państwo obok.