Chirurgia stomatologiczna Goleniów i okolice

Bezpośrednio w Goleniowie nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia stomatologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Goleniowa. Chirurgia stomatologiczna można przeprowadzić m.in. w DermaDent w Szczecinie (24 km od Goleniowa) w cenie 100 zł lub w Centrum Medyczne Kaszubska w Szczecinie (24 km od Goleniowa). W wymienionej placówce chirurgia stomatologiczna wykonuje stomatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz chirurgia stomatologiczna w Goleniowie? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.