Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Łódź

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Łódź - informacje

Kadra w Look-Medica Kadra w Look-Medica

Powstanie cieni pod oczami jest następstwem procesu starzenia się okolicy oczu (zanik tkanki podskórnej oraz wiotczenie skóry) - z powodu zaniku tkanki podskórnej zapadają się pewne rejony twarzy, w tym także okolica oczodołu. Zachodzą również procesy wiotczenia mięśni i powięzi, tworzących rusztowanie okolicy pod okiem, w wyniku których następuje zapadnięcie skóry, co daje efekt dodatkowego zasinienia tej okolicy, zwłaszcza w części przyśrodkowej oczodołu. Cienie pod oczami można zniwelować kwasem hialuronowym. Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego w miejscu, gdzie tworzy się zagłębienie oczodołu pod okiem. Podaje się zazwyczaj od 0,2 ml do 0,5 ml preparatu na każde oko (w zależności od wielkości i głębokości zagłębienia). Zabieg przeprowadza lekarz specjalista medycyny estetycznej w znieczuleniu miejscowym. 

Usuwanie cieni pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego w Łodzi

Aspacja Salon Urody do gabinet, specjalizujący się w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. W swojej ofercie posiada m.in. zabieg usuwania cieni pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego, który wykonywany jest tu przy użyciu preparatów Juvederm, Stylage ,Restylane lub Succev. Oprócz cieni pod oczami, kwasem hialuronowym można tu usunąć także zmarszczki nad ustami - tzw. zmarszczki palacza, zmarszczki śmiechowe i bruzdy nosowo-wargowe, jak również zmarszczki marionetki - tzw. zmarszczki smutku, zmarszczki gładziny czoła, bruzdę międzybrwiową oraz zmarszczki wokół oczu, tzw. kurze łapki.

Centrum Medycyny Nowa Europa w Łodzi to placówka medyczna, świadcząca usługi w zakresie szeroko pojętej estetyki ciała. Zmarszczki usuwane są tu preparatem Restylane, który zawiera kwas hialuronowy, różniący się tylko w ok. 1% od kwasu hialuronowego, naturalnie występującego w skórze. Za pomocą tego preparatu w klinice tej likwiduje się m.in. cienie pod oczami, bruzdy między brwiami, zmarszczki w kącikach zewnętrznych oczu – tzw. kurze łapki, zmarszczki w okolicach zewnętrznych kącików ust oraz pionowe bruzdy wzdłuż ust.

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym znajduje się także w ofercie kliniki Art Estetyka Medycyna Estetyczna w Łodzi. Cienie oczami zlikwidować tu można za pomocą preparatów Juvederm, Restylane oraz Surgiderm, z ich zastosowaniem w klinice usuwa się również kurze łapki, fałdy nosowo-wargowe i zmarszczki palacza (pionowe nad ustami), a także zmarszczki marionetki (biegnące od kącików ust w kierunku brody), zmarszczki między brwiami oraz zmarszczki na szyi.

Usuwanie cieni pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego – porównanie cen zabiegu w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Este l'arte Gabinet zabiegowy w Este l'arte
Zabieg usunięcia cieni pod oczami kwasem hialuronowym w Łodzi to wydatek rzędu 800 zł, natomiast w londyńskiej klinice My Medyk za tą samą usługę zapłacić trzeba 290 funtów (ok. 1 625 zł).

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 500 zł do 2 000 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 600 zł do 1 400 zł
 • Kraków od 600 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 450 zł do 950 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 600 zł
 • Radom od 500 zł do 700 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 000 zł
Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor: