Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Poznań

Filtruj wyniki

Oferujesz cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Poznaniu?

Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Tarnowo Podgórne (19 km od centrum Poznania)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Poznań - informacje

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

Powstające w procesie starzenia skóry zmiany, takie jak cienie pod oczami i zmarszczki, są możliwe do zredukowania przy użyciu naturalnie występującego w organizmie człowieka kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy podaje się poprzez iniekcje igłą, np. podczas mezoterapii, lub poprzez cienką kaniulę, a zabieg wykonuje zwykle lekarz medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem preparatów wypełniających zmarszczki, w zależności od potrzeb można dobrać preparat odpowiedni pod względem konsystencji i struktury, wzbogacony dodatkowymi czynnikami nawilżającymi i składnikami odżywczymi.

Medycyna estetyczna w Poznaniu – gdzie można usunąć cienie pod oczami i zmarszczki kwasem hialuronowym?

Na zabiegi usuwania cieni pod oczami i zmarszczek można umówić się do gabinetu medycyny estetycznej Medicest, który wyposażony jest w nowoczesne urządzenie do nakłuwania skóry Dermapen. Urządzenie to pozwala na wprowadzanie substancji czynnej wgłąb skóry na precyzyjnie wyznaczoną głębokość za pomocą dwunastu jednorazowych igieł ze stali chirurgicznej o grubości 33G. Zastosowana technologia pulsacyjnego nakłuwania AOVN pozwala na pracę z prędkością do 1300 nakłuć na sekundę. Zabieg jest zalecany do podniesienia efektywności tradycyjnej iniekcyjnej mezoterapii.

Cienie pod oczami – usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym oferuje także lek. med. Iwona Stajkowska, specjalistka w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Dr Stajkowska posiada dbogate doświadczenie w wykonywaniu iniekcji preparatami zawierającymi kwas hialuronowy, a jej wiedzę na ten temat dokumentuje certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia „Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz techniki stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka Redensity II”.

Cienie oraz zmarszczki pod oczami można usunąć w poznańskiej placówce sieci gabinetów medycyny estetycznej Kliniki Ziemlewski. Podczas zabiegu wykorzystywana jest technika mezoterapii do podawania preparatu Light Eyes Ultra - nowoczesnego koktajlu czynników aktywnych, umożliwiających jednoczesne zwalczenie cieni pod oczami, opuchlizny i zmarszczek. Preparat zawiera kwas hialuronowy oraz wyciągi z jagody, ruszczyka i rozmarynu a także witaminę C i heksapeptydy. Substancje te mają właściwości nawilżające, poprawiają mikrokrążenie i zwalczają powstawanie obrzęków.

Usuwanie cieni pod oczami i zmarszczek kwasem hialuronowym w Poznaniu i w Londynie – jaka jest różnica w cenie?

Gabinet zabiegowy w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica Gabinet zabiegowy w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica

Cena usuwania zmarszczek i cieni pod oczami kwasem hialuronowym zależy od rodzaju użytego preparatu, w poznańskich gabinetach medycyny estetycznej taki zabieg można wykonać w cenie od 350 do 900 zł. W londyńskiej klinice Eskulap za mezoterapię okolic oczu z kwasem hialuronowym trzeba zapłacić 150 – 250 funtów (ok 750 – 1 200 zł).

Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 350 zł do 950 zł
 • Tarnowo Podgórne od 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 2 800 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 400 zł do 2 000 zł
 • Białystok od 300 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł
 • Lublin od 250 zł do 1 000 zł
 • Radom od 500 zł do 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska