Coco Clinic - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Ofertę dedykujemy osobom poszukującym nieinwazyjnych i inwazyjnych, a przy tym bezpiecznych metod niwelowania niedoskonałości urody, odmładzania twarzy i modelowania sylwetki. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zabiegi laserowe oraz procedury z użyciem ultradźwięków, zjawiska ciepła czy plazmy. Przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej: nici liftingujące, mezoterapia, „wampirzy lifting”, kwas hialuronowy, botoks, kolagen i wiele innych metod odmładzających skórę.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki, którą znajdą Państwo poniżej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Coco Clinic Medycyna Estetyczna i Kosmetologia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska