4,8 / 5  - 35 opinii

Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik DenticaNova jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w DenticaNova

W DenticaNova zadbamy zarówno o Państwa piękny i zdrowy uśmiech, jak również o odpowiednią stylizację, dopasowaną do rysów twarzy i wyglądu. Przeprowadzamy diagnostykę obrazową, stanowiącą pierwszy krok do planowania dalszego leczenia.

Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji (leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu) oraz chirurgii stomatologicznej. Zajmujemy się implantologią, protetyką i periodontologią. W trakcie leczenia wykorzystujemy nowoczesne technologie, w tym ultradźwiękowe urządzenie do operacji kostnych – piezosurgery, zapewniające bezpieczeństwo zabiegów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również bogaty wachlarz usług profilaktyczno-higienicznych.  Zajmujemy się także medycyną estetyczną, stylizacją i wizażem.