DenticaNova - cennik

ocena 5.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W DenticaNova zadbamy zarówno o Państwa piękny i zdrowy uśmiech, jak również o odpowiednią stylizację, dopasowaną do rysów twarzy i wyglądu. Przeprowadzamy diagnostykę obrazową, stanowiącą pierwszy krok do planowania dalszego leczenia.

Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji (leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu) oraz chirurgii stomatologicznej. Zajmujemy się implantologią, protetyką i periodontologią. W trakcie leczenia wykorzystujemy nowoczesne technologie, w tym ultradźwiękowe urządzenie do operacji kostnych – piezosurgery, zapewniające bezpieczeństwo zabiegów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również bogaty wachlarz usług profilaktyczno-higienicznych.  Zajmujemy się także medycyną estetyczną, stylizacją i wizażem.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik DenticaNova jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska