Filtruj wyniki

Dermamelan - peeling medyczny - informacje

Sprzęt medyczny w Beauty Club Lemone Sprzęt medyczny w Beauty Club Lemone

Dermamelan to preparat wykorzystywany do likwidacji plam barwnikowych na skórze, który przerywa proces gromadzenia się melaniny z powodu nadmiernej ekspozycji słonecznej, przebarwień o podłożu hormonalnym, ciemnych plam na dłoniach i przedramionach. Temu zabiegowi mogą poddać się pacjentki z każdym rodzajem skóry, a końcowy efekt jest widoczny po miesiącu.

Koniec z przebarwieniami

W Salonie Kosmetyki Laserowej w Rzeszowie można poddać się różnym zabiegom z zakresu dermatologii estetycznej. Jednym z nich jest zabieg usuwający przebarwienia na skórze, wykorzystujący preparat Dermamelan. Zabieg składa się z dwóch etapów: w gabinecie przeprowadzany przez lekarza oraz w domu przez pacjenta. Ponadto z innych zabiegów dermatologii estetycznej można poddać się tutaj m.in. mikroderambrazji, leczeniu bruksizmu oraz badaniu zmian barwnikowych skóry za pomocą Videodermatoskopu FotoFinder. Pacjentami z tego zakresu zajmuje się dr Izabela Młynarczyk, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 2001 roku), która w swojej dziedzinie uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty.

Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Arkadia w Opolu zaprasza pacjentki, mające problem z przebarwieniami skóry, na zabieg ich likwidacji za pomocą peelingu medycznego Dermamelan. Ponadto z innych peelingów dostępna jest tutaj także mikrodermabrazja oraz peeling laserowy (laser Er:Yag Fotona). Zabiegi takie i inne wykonuje dr Izabela Dzik, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 r.) i lekarz medycyny estetycznej, która swoje doświadczenie medyczne zdobywała na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu oraz na kursach i szkoleniach, z których posiada liczne certyfikaty.

Na zabieg przyczyniający się do całkowitego rozjaśnienia przebarwień na skórze za pomocą Dermamelanu można przyjść także do Gabinetu Medycyny Estetycznej Bellamed w Giżycku. Tutaj w gabinecie zostanie pacjentce nałożona maska oraz udzielone zostaną wskazówki co do stosowania kremu dermamelan w domu. Do odmładzania skóry stosowana jest tutaj także mezoterapia, toksyna botulinowa oraz surgiderm. W takich zabiegach specjalizuje się tutaj dr Izabella Walasek, specjalista neurologii, lekarz medycyny estetycznej i kosmetolog, która brała udział w licznych kursach i sympozjach m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu medycyny estetycznej.

Klinika Zawodny Estetic znajdująca się w Szczecinie oferuje zabieg leczący przebarwienia za pomocą kuracji Dermamelan. Ponadto oferowanych jest tutaj wiele innych zabiegów odmładzających tj. wygładzanie zmarszczek (Botox, Azzalure), fotoodmładzanie (IPL Quantum SR), karboksyterapia czy odmładzanie laserem frakcyjnym Mosaic HP. Do kadry medycznej należy tutaj dr n. med. Piotr Zawodny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i lekarz medycyny estetycznej (posiada dyplom Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL), który doskonalił swoje umiejętności na wielu kursach i zjazdach, czego potwierdzeniem są zgromadzone certyfikaty, np. z roku 2013 z Warszawy, gdzie uczestniczył w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Med-beauty to Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii mieszczące się w Katowicach, gdzie do usuwania przebarwień proponowane są różne zabiegi. Wśród nich można wymienić zabieg preparatem Dermamelan, a także Aquashine (do rewitalizacji i rozjaśniania), zabieg IPL (laserowe usuwanie przebarwień) czy zabieg Easy TCA (głęboki peeling medyczny). Z przyjmujących tutaj specjalistów można wymienić dr Grażynę Walkowicz, specjalistę chorób wewnętrznych oraz lekarza medycyny estetycznej, która przekazuje swoją wiedzę z tej drugiej dziedziny, wykładając w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy.

Gabinet Medycyny Estetycznej Aesthetic w Łodzi proponuje swoim pacjentkom z zakresu medycyny estetycznej terapię depigmentacyjną z wykorzystaniem preparatu Dermamelan. Ponadto do odmładzania skóry stosowane jest tutaj m.in. osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa oraz wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Pacjentów przyjmuje dr Michał Rogowski-Tylman, dermatolog oraz lekarz medycyny estetycznej, który doświadczenie zdobywał w Klinice Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi.

Zabieg peelingu medycznego Dermamelan - cena w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Medestetis Gabinet zabiegowy w Medestetis

Za zabieg usuwający przebarwienia z wykorzystaniem Dermamelanu w polskich gabinetach medycyny estetycznej pacjent zapłaci ok. 1 tys. zł, natomiast kwotę £550 wyda w East Park Road Clinic w Leicester.

Dermamelan - peeling medyczny - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1 500 zł do 2 200 zł
 • Kraków od 1 500 zł do 1 800 zł
 • Łódź od 700 zł do 1 250 zł
 • Katowice od 1 300 zł do 1 800 zł
 • Wrocław od 1 900 zł
 • Kielce od 1 500 zł
 • Gdańsk od 1 500 zł
 • Częstochowa od 999 zł
 • Poznań od 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa dermamelan - peeling medyczny jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska