Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Strzelce Opolskie i okolice

Synonimy: leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Bezpośrednio w Strzelcach Opolskich nie dysponujemy placówką wykonującą dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Strzelec Opolskich. Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową można przeprowadzić m.in. w Drzazga Clinic w Chorzowie (52 km od Strzelec Opolskich) w cenie 1 400 zł lub w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art w Raciborzu (47 km od Strzelec Opolskich) gdzie cena za dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową wynosi 1 400 zł. W wymienionej placówce dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Strzelcach Opolskich jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska