Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Tarnowo Podgórne i okolice

Bezpośrednio Tarnowo Podgórne nie dysponujemy placówką wykonującą dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 17 innych klinik z okolicy Tarnowo Podgórne. Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Rivendell Clinic w Poznaniu (19 km od Tarnowo Podgórne) w cenie 1 000 zł lub w MySkin Clinic w Poznaniu (19 km od Tarnowo Podgórne) gdzie cena za dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wynosi 800 zł. W wymienionej placówce dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska