Domowe wizyty lekarskie Gniezno i okolice

Bezpośrednio Gniezno nie dysponujemy placówką wykonującą domowe wizyty lekarskie, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Gniezno. Domowe wizyty lekarskie można przeprowadzić m.in. w Stanley Centrum Medyczne w Poznaniu (47 km od Gniezno) w cenie 150 zł lub w Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar w Poznaniu (47 km od Gniezno) gdzie cena za domowe wizyty lekarskie wynosi 300 zł. W wymienionej placówce domowe wizyty lekarskie wykonuje urolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz domowe wizyty lekarskie Gniezno?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska