Face Institute opinie

ocena 4.3 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
12:00 - 20:00
wtorek
12:00 - 20:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
12:00 - 20:00
piątek
12:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Face Institute została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,3

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinka Face Institute powstała z połączenia kompetencji w obszarze chirurgii szczękowej i plastycznej, stomatologii, medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej. Te dziedziny w wielu obszarach się uzupełniają, a w innych są dla siebie alternatywami. Klinika oferuje zabiegi medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej uzupełniające możliwości jakie daje chirurgia szczękowa i plastyczna. Nad bezpieczeństwem i komfortem pacjentów oraz prawidłowym przebiegiem zabiegów czuwa dr Mateusz Dymek, wysokiej klasy specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej i medycyny estetycznej. Klienci, których umówiłem do Pana doktora, określają jego jako świetnego fachowca - jest bardzo szybki i konkretny, a przy tym miły i wyrozumiały. Zabiegi przeprowadza bardzo dokładnie. Przed zabiegiem wszystko tłumaczy, rozwiewa wszystkie niejasności co do zaproponowanego sposobu leczenia. Widać, ze bardzo dobrze zna się na tym co robi. Jest godny zaufania, przyjazny, profesjonalny, kompetentny. Co jeszcze podkreślają klienci to przystępne ceny w porównaniu do innych placówek." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Monika
5.0
Monika
Dodano: 22 marca 2017
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (marzec 2017)
Lekarz:
lek. dent. Mateusz Dymek
 
Szczegóły 
Agnieszka
4.0
Agnieszka
Dodano: 3 lipca 2018
Tytuł:
"Godni polecenia."
Zabieg:
Korekcja odstających uszu (czerwiec 2018)
Lekarz:
lek. dent. Mateusz Dymek
 
Szczegóły 
Kubaw
4.0
Kubaw
Dodano: 7 marca 2018
Tytuł:
"Placowka"
Zabieg:
Korekcja odstających uszu (luty 2018)
Lekarz:
lek. dent. Mateusz Dymek
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska