Fala uderzeniowa w terapii schorzeń narządu ruchu Katowice i okolice

Synonimy: leczenie schorzeń narządu ruchu falą uderzeniową, fala SWT w leczeniu schorzeń narządu ruchu, leczenie schorzeń narządu ruchu falą Shock Wave Therapy więcej »

Bezpośrednio w Katowicach nie dysponujemy placówką wykonującą fala uderzeniowa w terapii schorzeń narządu ruchu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Katowic. Fala uderzeniowa w terapii schorzeń narządu ruchu można przeprowadzić m.in. w INTER-MED Będzin (10 km od Katowic) w cenie 80 zł lub w Sport Klinika Żory (34 km od Katowic) gdzie cena za fala uderzeniowa w terapii schorzeń narządu ruchu wynosi 600 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska