SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Gabinet Chirurgii Kosmetycznej opinie

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinet Chirurgii Kosmetycznej została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Dr n. med. Jakub Kratochwil - Chirurg plastyczny w Gabinecie Chirurgii Kosmetycznej we Wrocławiu określany jest przez pacjentów, z którymi rozmawiam po konsultacjach i zabiegach, jako profesjonalista - to bardzo doświadczony i kompetentny lekarz. Wzbudza zaufanie pacjentów, na zadawane przez nich pytania odpowiada bardzo szczegółowo i rzetelnie. Informuje jak się przygotować do planowanego zabiegu, czego należy się spodziewać po nim i jak dbać o siebie w okresie rekonwalescencji. Najlepszą rekomendacją może być fakt, że pacjenci po wykonaniu pierwszego zabiegu często wracają do doktora, aby poprawić kolejne defekty urody. Doktor umożliwia również wstępną konsultację on-line na podstawie przesłanych zdjęć i wyznaczenie terminu zabiegu, co jest bardzo wygodne dla osób mieszkających za granicą." - Ewa K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Ula
5.0
Ula
Dodano: 21 września 2017
Tytuł:
"Pozytywna"
Profesjonalna opieka i poczucie komfortu.
Zabieg:
Plastyka chirurgiczna powiek górnych (lipiec 2017)
Lekarz:
dr n. med. Jakub Kratochwil
 
Szczegóły 
Katarzyna
5.0
Katarzyna
Dodano: 1 marca 2018
Tytuł:
"Zadowolona pacjentka"
Opieka oraz wynik zabiegu super- zgodny z opisem chirurga i moimi oczekiwaniami. Szczegółowy i wyczerpujący wywiad oraz cierpliwość zespołu :)
Zabieg:
Powiększanie piersi implantami anatomicznymi (luty 2018)
Lekarz:
dr n. med. Jakub Kratochwil
 
Szczegóły 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.