Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz opinie

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
17:00 - 21:00
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz to kameralny ośrodek oferujący pacjentom szeroką gamę usług. Można znaleźć tu pomoc w leczeniu schorzeń tj. nietrzymanie moczu, kamica, zaburzenia erekcji, przerost gruczołu krokowego, stany zapalne i niepłodności męskiej. Doktor przeprowadza terapię u mężczyzn dotkniętych problemem nowotworu. Zajmuje się również leczeniem wad wrodzonych i nabytych typu torbiele i stulejka. Wykonuje badania takie jak: biopsję prostaty, badanie USG układu moczowo-płciowego oraz cystoskopię. Przeprowadza diagnostykę zakażeń Chlamydią, w ramach której pobiera wymazy z cewki moczowej. Zgodnie z opiniami jego pacjentów lekarz jest bardzo konkretny, solidny i rzetelny. Zadaje dużo pytań dotyczących dolegliwości oraz przekazuje informacje o diagnozie i sposobie leczenia. Otwarty na potrzeby pacjenta, umiejący bardzo dobrze przedstawić złożoność problemu z jakim się przychodzi do gabinetu. Reprezentuje bardzo profesjonalne podejście. Jest lekarzem o ogromnej wiedzy i bardzo dużym doświadczeniu. To lekarz z powołania, dla którego zdrowie człowieka jest najważniejsze." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Irena
5.0
Irena
Dodano: 9 listopada 2017
Tytuł:
"Ogólne zadowolenie"
Fachowe i konkretne podejście do pacjenta. Dostosowanie daty zabiegu do potrzeb pacjenta.
Dotyczy:
Konsultacja urologiczna (listopad 2017)
Lekarz:
lek. Krzysztof Żychowicz
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska