Grzybica paznokci - usuwanie laserem Knurów i okolice

Synonimy: laserowe leczenie grzybicy paznokci, usuwanie grzybicy paznokci laserem, leczenie grzybicy paznokci za pomocą lasera (zabieg lasergenesis) więcej »

Bezpośrednio Knurów nie dysponujemy placówką wykonującą grzybica paznokci - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Knurów. Grzybica paznokci - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Body Care Clinic w Katowicach (26 km od Knurów) w cenie 350 zł lub w NZOZ Euroklinika Lek. med. Jerzy Wilgus w Katowicach (26 km od Knurów) gdzie cena za grzybica paznokci - usuwanie laserem wynosi 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska