4,3 / 5  - 628 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Humana Medica Omeda w Białymstoku, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Humana Medica Omeda jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Więcej o usługach w Humana Medica Omeda

Naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin medycyny, przede wszystkim z zakresu ortopedii, chirurgii plastycznej i ogólnej, ortopedii, proktologii i laryngologii. Dysponujemy także bogatym zapleczem diagnostycznym, które ułatwia naszym specjalistom postawienie trafnej diagnozy oraz skraca czas leczenia. W ramach diagnostyki przeprowadzamy szeroki zakres badań ultrasonograficznych, badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia, sigmoidoskopia, rektoskopia) i biopsje cienkoigłowe, współpracujemy także z licznymi placówkami diagnostycznymi na terenie Białegostoku.

Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu ortopedii, przede wszystkim w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową, wykonujemy także zabiegi endoprotezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego. Naszym Pacjentom oferujemy poszerzoną diagnostykę ortopedyczną, obejmującą m.in. badanie USG stawów oraz ścięgien i mięśni. Przeprowadzamy rekonstrukcję więzadeł w obrębie stawu kolanowego, skokowego i barkowego, artroskopię stawów, odbarczenie i rekonstrukcję ścięgna Achillesa oraz odbarczenie łokcia tenisisty, w naszej ofercie znajduje się też usuwanie ganglionów nadgarstka, i usuwanie zespoleń po wygojonych złamaniach, takich jak śruby czy płyty.

Przeprowadzamy szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym korekcję nosa, małżowin usznych oraz powiek, a także wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego oraz wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Pacjentkom, niezadowolonym z kształtu czy rozmiaru swojego biustu oferujemy zabiegi powiększania, pomniejszania lub podniesienia piersi, natomiast u osób z problemem zwiotczałej skóry, powstałej na skutek ciąży lub utraty znacznej masy ciała przeprowadzamy plastykę powłok brzusznych. W naszej ofercie znajdują się też zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym labioplastyka i labioredukcja.

Wykonujemy liczne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, w tym usuwanie żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem różnych metod (kriochirurgia, metoda laserowa i tradycyjna) i usuwanie gruczołu tarczowego, stosujemy też beznapięciowe techniki likwidowania przepuklin pachwinowych i brzusznych. Wykonujemy zabiegi usunięcia woreczka żółciowego wraz z kamieniami innowacyjną metodą SILS, przy której wszystkie narzędzia oraz sprzęt optyczny wprowadzane są przez jeden wielokanałowy port, zakładany w pępku Pacjenta. Operacja metodą SILS cechuje się krótszym okresem rekonwalescencji, minimalizacją ryzyka powikłań infekcyjnych oraz bardzo dobrym efektem kosmetycznym. W naszej ofercie znajdują się liczne zabiegi z zakresu laryngologii, w tym usunięcie migdałka gardłowego lub migdałków podniebiennych, korekcja przegrody nosowej, plastyka skrzydełek nosowych i operacyjne usunięcie polipów z nosa, a także płukanie ucha, podcięcie podniebienia miękkiego i oczyszczenie ucha lub nosa w endoskopii. Zabiegi laryngologiczne przeprowadzamy metodą klasyczną lub laserowo.

W ramach naszej placówki funkcjonują także liczne poradnie specjalistyczne, a pracujący w Humana Medica Omeda lekarze udzielają konsultacji w zakresie takich specjalizacji jak alergologia, chirurgia ogólna i plastyczna, diabetologia, endokrynologia, a także gastrologia, ginekologia, choroby wątroby, choroby zakaźne i wewnętrzne. Mogą się do nas zgłosić Pacjenci z problemami zdrowotnymi z zakresu kardiologii, logopedii, ortopedii i onkologii, świadczymy usługi z zakresu medycyny pracy, udzielamy też konsultacji specjalistycznych w zakresie nefrologii, neurologii, neurochirurgii i otolaryngologii. W naszych poradniach pracują także specjaliści z zakresu proktologii, pediatrii, pulmonologii, reumatologii i radiologii, a także urologii.

Co leczymy

Pacjenci Humana Medica Omeda mogą skorzystać z leczenia licznych schorzeń z różnych dziedzin medycyny. Przeprowadzamy leczenie hemoroidów i innych chorób odbytu i odbytnicy takich jak szczeliny, polipy, kłykciny kończyste, ropnie i przetoki okołoodbytnicze z zastosowaniem nowoczesnych technik małoinwazyjnych (m.in. nóż ultradźwiękowy, laser, krioterapia, metoda Hemoron), leczymy także żylaki kończyn dolnych metodą kriochirurgiczną, tradycyjną i laserowo oraz usuwamy pajączki naczyniowe metodą skleroterapii. Zajmujemy się leczeniem chorób i urazów z zakresu laryngologii u dorosłych oraz dzieci. Leczymy przerośnięte migdałki podniebienne, skrzywienie przegrody nosowej, polipy w nosie oraz wiele innych schorzeń, przeprowadzamy też leczenie chrapania metodą podśluzówkowej elektrokoagulacji podniebienia miękkiego. Chirurgicznie leczymy problem ginekomastii, czyli przerostu męskich gruczołów piersiowych, przeprowadzamy też korekcję blizn metodą chirurgiczną.

Wykorzystujemy profesjonalny sekwencyjny masaż uciskowy wysokiej klasy urządzeniem Lymphatron 1200 w leczeniu cellulitu, fizykalnych stanów pourazowych i schorzeń różnej etiologii, objawiających się występowaniem obrzęków, a także przy schorzeniach, powodujących niewydolność limfatyczną. Urządzenie ma też zastosowanie w medycynie sportowej, gdyż wspomaga i przyspiesza proces regeneracji organizmu po dużych wysiłkach fizycznych. Do leczenia cellulitu stosujemy także terapię falą uderzeniową ESWT, która, dzięki licznym walorom terapeutycznym, ma również szerokie zastosowanie w ortopedii i rehabilitacji.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje leczenie schorzeń z zakresu ortopedii. Kompleksowo leczymy schorzenia i urazy narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. Od kilku lat z powodzeniem stosujemy nowoczesne metody leczenia, w tym terapię komórkową. Mogą się do nas zgłosić Pacjenci z takimi problemami jak palec młotkowaty, haluksy, sztywny paluch, płaskostopie czy zespół cieśni nadgarstka, leczymy także chorobę Mortona, torbiele dołu podkolanowego i metatarsalgię. W zakresie ortopedii przeprowadzamy również leczenie zespołu nerwu łokciowego, przykurczu Dupuytrena, enzopatii i uszkodzeń ścięgien i nerwów obwodowych. Wiele schorzeń stawów leczymy metodą artroskopową, która charakteryzuje się minimalną inwazyjnością i krótkim okresem rekonwalescencji.