ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Naszym pacjentom oferujemy szeroką gamę zabiegów z niemal każdej dziedziny stomatologii – od ortodoncji po periodontologię. Ponadto specjalizujemy się w protetyce, endodoncji, implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. Zadbamy także o dziecięce zęby mleczne i stałe. Nasi specjaliści nauczą najmłodszych pacjentów, jak ważna jest higiena jamy ustnej oraz jak prawidłowo dbać o zęby, aby były zdrowe i białe. Nasza klinika słynie na warszawskim rynku stomatologicznym przede wszystkim z implantologii oraz chirurgii implantologicznej. Warto podkreślić, iż nasi stomatolodzy podejmą się wykonania ekstrakcji ósemek oraz sinus liftu, czyli podniesienia dna zatoki szczękowej. Jako nieliczni przeprowadzamy także autoprzeszczepy, polegające na odbudowie tkanki kostnej zęba z kości pacjenta. Kość może być pobrana z jamy ustnej (np. gałąź żuchwy) lub z innego miejsca (kość biodrowa).

Obecnie implanty są idealną i nowoczesną metodą uzupełniania braków w uzębieniu. Można je stosować w celu odbudowy pojedynczego zęba, kilku ubytków bądź w przypadku częściowego lub całkowitego bezzębia. Implanty stanową doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć dyskomfortu spowodowanego konwencjonalnymi protezami (w postaci trudności przy jedzeniu czy mówieniu) oraz stopniowego zaniku kości szczęki i utraty sąsiednich zębów. Ważną zaletą implantów jest fakt, iż idealnie imitują naturalne zęby, a także stanowią stabilne oparcie dla uzupełnień protetycznych. Ponadto zapewniają komfort psychiczny oraz wygodę.

Pełen zakres wykonywanych przez nas zabiegów znajdą Państwo w załączonym cenniku usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Implant-Art jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska