4,7 / 5  - 82 opinie

Poznaj nasz zespół

W Implant-Art zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów, dzięki czemu mogą mieć Państwo gwarancję perfekcyjnie wykonanego zabiegu. Właścicielem kliniki jest Piotr Stępień, lekarz stomatolog, który specjalizuje się m.in. w chirurgii, implantologii, protetyce i endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Jego wieloletnie doświadczenie oraz kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy. Wśród nich znajduje się np. certyfikat ukończenia Curriculum Implantologicznego we Frankfurcie nad Menem oraz dokument potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu pt. „Współczesne zasady i metody leczenia protetycznego” oraz zaświadczenie ukończenia kursu profesjonalnej komunikacji i obsługi pacjenta w gabinecie stomatologicznym. Brał też udział w Kongresie Warszawskim pt. „Endodoncja – Periodontologia” oraz w wielu Kongresach Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo Twarzowej.

Także lekarze współpracujący z Kliniką Implant-Art dbają o swój rozwój zawodowy, uczestnicząc w szkoleniach i seminariach pogłębiających ich wiedzę z zakresu poszczególnych dziedzin stomatologii.

Specjaliści w Implant-Art

lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog Warszawa

Piotr Stępień jest lekarzem stomatologiem z dużym doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia stomatologiczne na Akademii Medycznej w Lublinie w 2002 roku, a w roku 2010 uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. Uczestniczył w wielu kursach,... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 22 626pokaż numer