Implanty stomatologiczne Bielsko-Biała

leczenie implantologiczne

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Implanty stomatologiczne Bielsko-Biała - informacje

Gabinet zabiegowy w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich Gabinet zabiegowy w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich

Implanty zębowe to nowoczesna metoda, pozwalająca na uzyskanie trwałej, estetycznej odbudowy luk w uzębieniu, odtwarzając tym samym naturalną funkcję zęba bez konieczności uszkodzeń zębów sąsiednich, co ma miejsce np. podczas wykonywania protez czy mostów. Leczenie implantologiczne polega na zastąpieniu utraconego korzenia tytanowym wszczepem, a po okresie integracji z tkanką kostną pacjenta przystępuje się do części protetycznej i wykonuje koronę, most bądź protezę z materiału pełnoceramicznego lub porcelanowego.

Leczenie implantologiczne w Bielsku-Białej

Krótkie implanty Bicon, które pozwalają uniknąć kosztownych zabiegów odbudowy kości wyrostka zębodołowego bądź podnoszenia dna zatoki szczękowej, stosują w swojej praktyce specjaliści Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień. W ramach usług implantologicznych wykonywane są tu uzupełnienia braku jednego zęba, uzupełnienia protezami stałymi częściowych i całkowitych braków uzębienia, a także poprawa retencji protez częściowych i całkowitych (typu overdenture). Leczenie poprzedza badanie tomograficzne realizowane w ramach placówki, a oprócz chirurgii i implantologii, oferta obejmuje również protetykę.

Implantologią od 1988 r. zajmuje się dr n. med. Hubert Kubica, lekarz stomatolog, który swoje kwalifikacje w tym zakresie zdobywał m. in. w Niemczech (Düsseldorf, 1995) i w USA (Maryland, 2001), a ponadto uczestnicząc w szkoleniach z dziedziny implantologii, chirurgii odtwórczej twardych oraz miękkich tkanek, terapii laserem twardym oraz stomatologii kosmetycznej. Jest członkiem Niemieckiego Towarzystwa Implantologicznego oraz Stowarzyszenia Polskich Lekarzy Dentystów. Oprócz implantologii, dr Kubica specjalizuje się w mikrochirurgii stomatologicznej i endodontycznej.

Implanty stomatologiczne IDI francuskich specjalistów z powierzchnią typu SLA stosują specjaliści Gabinetu Dentystycznego Renoma. Wszczepy o stopie TiAL6V4 posiadają kilkukrotnie zwiększoną wytrzymałość zgięciową, a oferta obejmuje 4 ich grupy: ONB, ITP, IDMax – implanty estetyczne z maksymalną stabilnością pierwotną dzięki angulacji oraz IDOne – zapewniające stymulację tkanki kostnej na poziomie blaszki zbitej. Ofertę uzupełniają usługi protetyczne – korony i mosty porcelanowe oraz możliwość wykonywania protez. W zakresie diagnostyki stosowana jest kamera wewnątrzustna oraz radiowizjografia.

Implanty w Bielsku-Białej i w Berlinie (Niemcy) – porównanie cen

Gabinet zabiegowy w Rewadent Gabinet zabiegowy w Rewadent

Dr MSc. Farhad Raschidi w ramach prywatnej praktyki oferuje leczenie implantologiczne w cenie od 500 € do 2 000 € (2 100 - 8 400 zł), co zależy od procedury i rodzaju implantu. W Bielsku-Białej ceny są niższe i za sam implant (bez korony) zwykle trzeba zapłacić od 2 000 do 5 000 zł.

Implanty stomatologiczne - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Warszawa od 500 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 3 990 zł
 • Wrocław od 2 350 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 5 200 zł
 • Poznań od 2 300 zł do 4 800 zł
 • Katowice od 1 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 3 200 zł
 • Gliwice od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Gdańsk od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Rzeszów od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Gdynia od 1 750 zł do 3 500 zł
Implanty stomatologiczne cena »

Usługa implanty stomatologiczne w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu implanty stomatologiczne w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Tychy, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Autor: