Implanty stomatologiczne Radom

Synonimy: leczenie implantologiczne

Filtruj wyniki

Implanty stomatologiczne Radom - informacje

Gabinet zabiegowy w GlobalDent Gabinet zabiegowy w GlobalDent

Implant to uzupełnienie brakującego zęba, które zastępuje korzeń zęba. Zbudowany jest z tytanu i umieszcza się go w kościach żuchwy lub szczęki, a następnie mocuje się na nim uzupełnienie protetyczne z zakresu korony lub mostu. Implanty wykonane są z biozgodnego materiału - tytanu, który zrasta się z kością szczęki lub żuchwy pacjenta i w sposób trwały uzupełnia nie tylko pojedyncze braki zębowe, ale także pełne luki w uzębieniu. Wszczepione implanty przywracają naturalny kontur dziąseł, dają podparcie dla warg i policzków, poprawiają wymowę oraz nie wymagają szlifowania sąsiednich zdrowych zębów. W zależności od przypadku, zabieg wszczepienia implantu zębowego przebiega w kilku etapach i może być poprzedzony zabiegami okołoimplantologicznymi.

Wszczepianie implantów w radomskich klinikach dentystycznych

Na leczenie implantologiczne można udać się w Radomiu do Centrum Stomatologicznego Jankowscy. Można poddać się tutaj wszczepieniu pojedynczych lub większej ilości implantów (nawet uzupełnić w ten sposób całe uzębienie). Stomatolog wykonuje tutaj również różnorodne zabiegi implantologiczne z zakresu uzupełnienia implantologicznego pełnych łuków zębowych, augmentacji kości (uzupełniania kości materiałem kościozastępczym), podnoszenia dna zatoki szczękowej wraz z odbudową kostną a także transpozycji nerwu zębodołowego czy zastosowania bloczków kostnych i odbudowy implantologicznej. Ponadto oferowane są tutaj protezy stałe na mikroimplantach  (przy bardzo dużych zanikach kostnych i w trudnych warunkach implantologicznych).

Radomskim lekarzem, zajmującym się wszczepianiem implantów zębowych, jest lek. dent. Dorota Karasińska-Nogaj, stomatolog, która z zakresu implantologii oraz innych dziedzin stomatologicznych odbyła liczne szkolenia doskonalące, np. uczestniczyła w kursie medycznym "Najnowsze osiągnięcia implantologii jednofazowej. Ząb w jeden dzień" (Radom, 2008 rok). W praktyce lekarskiej, oprócz wszczepienia implantu, wykonuje także korony na implancie, korony porcelanowe na metalu, korony porcelanowe na cyrkonie oraz protezy elastyczne i szkieletowe.

Implanty stomatologiczne proponowane są także przez Klinikę Stomatologii Estetycznej i Implantologii Interdental. Pacjent może udać się tutaj na leczenie implantologiczne w przypadku utraty jednego lub kilku zębów. Przed takim leczeniem stosowana jest tutaj odpowiednia diagnostyka z zastosowaniem tomografii komputerowej (CBCT), dzięki której stomatolog może dokładnie zaplanować konieczną ilość wprowadzenia implantów, ich wielkość a także kąt wprowadzenia czy późniejszą odbudowę protetyczną, dostępną również w tym gabinecie. 

Cena implantów zębowych w Radomiu oraz za granicą

Gabinet zabiegowy w GlobalDent Gabinet zabiegowy w GlobalDent

Za zabieg umiejscowienia implanta zębowego u radomskich stomatologów trzeba zapłacić kwotę 2 000 zł, w Wielkiej Brytanii z kolei jest to suma 2 800 funtów (15 800 zł) w londyńskim gabinecie 128 Harley Street Dental Suite.

Implanty stomatologiczne - ceny w Radomiu na tle innych miast

 • Radom od 2 500 zł do 3 700 zł
 • Warszawa od 800 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 600 zł do 7 500 zł
 • Gdańsk od 1 300 zł do 3 600 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 3 200 zł
 • Poznań od 2 300 zł do 3 600 zł
 • Łódź od 200 zł do 5 200 zł
 • Lublin od 1 500 zł do 3 400 zł
 • Rzeszów od 2 000 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu implanty stomatologiczne w pobliżu Radomia, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska