INTER-MED - lekarze

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Zespół INTER-MED

INTER-MED współpracuje z doświadczonymi specjalistami, na co dzień związanymi z renomowanymi śląskimi ośrodkami medycznymi. Do kadry należą specjaliści chirurgii, ginekologii, laryngologii, ortopedii, jak również anestezjolodzy. Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa wykwalifikowany zespół pielęgniarski.

Personel INTER-MED-u nie ustaje w poszerzaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności. Sukcesywnie bierze udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska