Konsultacja chirurga dziecięcego

chirurg dziecięcy wizyta prywatna

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja chirurga dziecięcego - informacje

Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS

Chirurgia dziecięca jest działem medycyny, zajmującym się operacyjnym leczeniem schorzeń występujących w wieku dziecięcym oraz usuwaniem wad wrodzonych u noworodków i niemowlaków. Chirurg dziecięcy zajmuje się dziećmi od chwili urodzenia do 18 roku życia. Chirurgia dziecięca zajmuje się szeregiem chorób wieku dziecięcego w tym chorobami sercowo-naczyniowymi, chorobami wątroby, chorobami jelit, oraz chorobami układu moczowo-płciowego. Konsultacja chirurga dziecięcego ma na celu zdiagnozowanie małego pacjenta i dostosowanie przez lekarza adekwatnej do schorzenia metody dalszego leczenia. Podczas konsultacji lekarz decyduje także, czy poddać pacjenta leczeniu operacyjnemu czy zachowawczemu.

Gdzie w Polsce można się udać na konsultację chirurga dziecięcego

Na konsultacje chirurga dziecięcego można udać się do dr n. med Andrzeja Kowala, który przyjmuje pacjentów w Warszawie. Jest on absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie i specjalistą I i II stopnia w zakresie chirurgii dziecięcej. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując m.in w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Ukończył doszkalające kursy zagraniczne z zakresu chirurgii dziecięcej, m.in. "Advanced Course on Laparascopic Paediatric Surgery"  w  Strasburgu oraz "Paedriatric Gastroenterology Course MIME" na Malcie. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym wad wrodzonych oraz w operacjach przepuklin u dzieci.

Kolejnym specjalistą w dziedzinie chirurgii dziecięcej jest dr n. med. Piotr Szynaka, prowadzący diagnostykę i leczenie w Białymstoku. Jest on specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii dziecięcej i urologii dziecięcej.  Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na Oddziale Chirurgii i Urologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku,  a także w Columbia Presbyterian Medical Center oraz College of Physician & Surgeons Columbia University w Nowym Jorku. Zainteresowania zawodowe doktora koncentrują się wokół leczenia u dzieci wad wrodzonych, oparzeń i urazów.  Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych oraz European Society for Pediatric Urology.

Dr n. med. Wojciech Kowalczewski to kolejny specjalista, u którego można przejść konsultację chirurga dziecięcego. Jest on specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii dziecięcej, pediatrii i flebologii. Wykonuje zabiegi chirurgiczne usunięcia przepukliny, stulejki i operacje niezstąpienia jąder, ponadto specjalizuje się w leczeniu ran trudno gojących się.

Porównanie cen konsultacji chirurga dziecięcego w Warszawie i w Rydze

W Warszawie za konsultację chirurga dziecięcego trzeba zapłacić ok. 150 zł, natomiast w Surgery Premium Medical Clinic w Rydze cena konsultacji chirurga dziecięcego wynosi 60 euro (ok. 250 zł).

 

 

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic

Konsultacja chirurga dziecięcego - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 120 zł do 200 zł
 • Kraków od 150 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 250 zł
 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Lublin od 100 zł do 120 zł
 • Katowice od 100 zł
 • Poznań od 160 zł
 • Szczecin od 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł
 • Częstochowa od 100 zł
Konsultacja chirurga dziecięcego cena »

Usługa konsultacja chirurga dziecięcego jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.