Konsultacja chirurga stomatologa Lubliniec i okolice

Synonimy: chirurg stomatolog wizyta prywatna

Bezpośrednio w Lublińcu nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja chirurga stomatologa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Lublińca. Konsultacja chirurga stomatologa można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie (35 km od Lublińca) w cenie 100 zł lub w Stomatologia Stencel w Chorzowie (45 km od Lublińca). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja chirurga stomatologa w Lublińcu?

Usługa konsultacja chirurga stomatologa w Lublińcu jest najczęściej wykonywana przez chirurga stomatologicznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska