Konsultacja chirurga szczękowo - twarzowego

Synonimy: konsultacja w zakresie chirurgii szczękowo twarzowej, chirurg szczękowo-twarzowy wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Konsultacja chirurga szczękowo - twarzowego - informacje

Kadra w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Kadra w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

Chirurgia szczękowo-twarzowa to dział stomatologii, który zajmuje się przede wszystkim schorzeniami jamy ustnej, części twarzowej głowy oraz szyi. Specjalista tej dziedziny medycyny przeprowadza konsultacje w ramach chirurgii stomatologicznej, ale również onkologii, traumatologii czy chirurgii plastycznej w obrębie szczęki i twarzy. Ponadto konsultacja chirurga szczękowo - twarzowego może dotyczyć zabiegów implantologicznych oraz obejmować działania, przygotowujące do leczenia ortodontycznego. Na pierwszą wizytę u chirurga szczękowo - twarzowego warto zabrać ze sobą pantogram, czyli prześwietlenie zębów.

Wizyty u chirurga szczękowo - twarzowego w różnych miastach Polski

W Łodzi na konsultację ze specjalistą z dziedziny chirurgii szczękowo - twarzowej można umówić się do lek. den. Tomasza Piętki. Świadczy on usługi głównie z zakresu implantologii oraz wykonuje zabiegi chirurgiczne, dotyczące zarówno tkanek twardych jak i tkanek miękkich (w tym operacje laserowe). Ukończył wiele kursów z zakresu stomatologii oraz chirurgii głowy i szyi, w tym m.in. kursy implantologiczne w Stanach Zjednoczonych czy szkolenia z leczenia złamań twarzoczaszki w Wiedniu. Jest autorem pracy naukowej pt. Ocena wartości badania PER-CT w diagnostyce nowotworów okolicy szczękowo - twarzowej.

Chirurg szczękowo - twarzowy dr hab. n. med. Jan Zapała udziela konsultacji w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. na stażach zagranicznych w Zurychu, Helsinkach czy Edynburgu. Tytuł doktora habilitowanego z zakresu chirurgii szczękowo - twarzowej uzyskał dzięki pracy nt. Patologii urazowej nerwu wzrokowego w klinice i doświadczeniu. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo - Twarzowej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo -Twarzowo -Szczękowej.

Usługi z zakresu chirurgii szczękowo - twarzowej we Wrocławiu świadczy lek. dent. Krzysztof Pakulski, specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej, który posiada również specjalizację z otolaryngologii. Ukończył warsztaty Osteosynteza w obrębie żuchwy na przykładzie implantów systemu modus firmy Medartis. Brał także udział w wielu kongresach, dotyczących chirurgii głowy i szyi, np. Postępy w chirurgii  szczękowo - twarzowej"czy Polska Chirurgia Szczękowo - Twarzowa. Gdzie jesteśmy - dokąd zmierzamy. Przeprowadza m.in. zabiegi operacyjnego usuwania zębów oraz leczy nowotwory jamy ustnej i złamania w obrębie kości twarzowej.

Gdzie warto udać się na konsultację do chirurga szczękowo - twarzowego, w Polsce czy za granicą?

Kadra w DentiCo Stomatologia Kadra w DentiCo Stomatologia

W Polsce ceny konsultacji u chirurga szczękowo - twarzowego rozpoczynają się już od 50 zł, ale średni koszt takiej wizyty to od 100 do 150 zł. Przykładowo w Private Medical Centre w Londynie za tego typu usługę należy zapłacić 50 £ (ok. 300 zł).

Konsultacja chirurga szczękowo - twarzowego - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 120 zł
 • Łódź od 50 zł
 • Wrocław od 150 zł do 199 zł
 • Rzeszów od 100 zł
 • Gdańsk od 100 zł do 150 zł
 • Kraków od 300 zł
 • Częstochowa od 150 zł
 • Poznań od 120 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł
 • Jelenia Góra od 120 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja chirurga szczękowo - twarzowego jest najczęściej wykonywana przez chirurga twarzowo-szczękowego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska