Konsultacja dermatologiczna Lublin

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja dermatologiczna Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Na wizytę do dermatologa powinny wybrać się osoby, które mają problemy skórne, a także problemy z włosami i paznokciami. Lekarz tej specjalności udziela porad w zakresie profilaktyki i leczenia trądziku, grzybicy, przebarwień skórnych, a także nowotworów skóry. Podczas konsultacji dermatolog ogląda i ocenia stan skóry, włosów i paznokci, a także może przeprowadzić specjalistyczne badania przy zastosowaniu videodermatoskopu, dermatoskopu, lampy Wooda bądź trichogramu. W trakcie konsultacji pacjent uzyskuje informacje na temat stanu swojej skóry i możliwych metod jej leczenia i pielęgnacji.

Gdzie przyjmuje dermatolog w Lublinie

Konsultację dermatologiczną w Lublinie oferuje prof. dr hab. n. med. Dorota Krasowska, specjalista dermatologii i wenerologii. Prowadzi Prywatny Gabinet Dermatologiczny LuxDerm, w którym udziela porad m.in. w zakresie leczenia trądziku, atopowego zapalenia skóry i chorób wywołanych przez promieniowanie słoneczne. Jest członkinią Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych oraz European Society for Dermatorogical Research. Posiada liczne certyfikaty, potwierdzające uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalistycznych, np. „Biorewitalizacja skóry naturalnym kwasem hialuronowym”, „Diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry. Prezentacja metod elektrochirurgicznych, krioterapii i laseroterapii”, a także „Choroby skóry-istotny problem XXI wieku”.

Konsultacja dermatologiczna znajduje się także w ofercie Kliniki Dermatologii i Kosmetologii Laser Medic w Lublinie, która specjalizuje się w dermatologii estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Klinikę stworzyła dr n. med. Ewa Szpringer, dermatolog i wenerolog, autorka publikacji „Nieprawidłowości naczyniowe skóry” oraz „Terapia laserowa zmian i anomalii naczyniowych”. Podczas wizyty udziela porad z zakresu leczenia chorób twarzy i szyi (m.in. plamy, przebarwienia), ciała (np. cellulit, nadpotliwość, alergia) i włosów (wypadanie włosów, zły stan włosów).

Rodzice, którzy szukają porady u dermatologa dziecięcego, mogą umówić się na wizytę do dr n. med. Jakuba Chodorowskiego. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie ze specjalizacją z dermatologii i wenerologii, a doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej Lublińskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry u dzieci oraz dorosłych, diagnozuje czerniaka skóry i znamiona barwnikowe, a także udziela porad z zakresu kosmetologii. W swoim gabinecie prywatnym przeprowadza zabiegi dermatochirurgiczne i laserowe stosując lasery frakcyjne (CO2, Nd:Yag i Erb:Yag) i elektrochirurgię.

Wizyta u dermatologa za granicą droższa niż w Polsce

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Wstępna konsultacja z zakresu dermatologii w London Dermatology Clinic, w Wielkiej Brytanii kosztuje 179 £ (ponad 1 000 zł), podczas gdy w Lublinie za poradę u lekarza tej samej specjalizacji można zapłacić już 90 zł.

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 90 zł
 • Warszawa od 100 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 170 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 120 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 150 zł
 • Gdynia od 150 zł
 • Białystok od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska