Konsultacja fizjoterapeutyczna Kielce i okolice

Synonimy: konsultacja u fizjoterapeuty, fizjoterapeuta wizyta prywatna, specjalista rehabilitacji medycznej konsultacja,

Bezpośrednio w Kielcach nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja fizjoterapeutyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Kielc. Konsultacja fizjoterapeutyczna można przeprowadzić m.in. w Hotel Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju (44 km od Kielc) w cenie 50 zł lub w Bristol Art & Medical Spa w Busku-Zdroju (44 km od Kielc). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa konsultacja fizjoterapeutyczna w Kielcach jest najczęściej wykonywana przez fizjoterapeuty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska