Konsultacja implantologiczna

Synonimy: implantolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Konsultacja implantologiczna - informacje

Gabinet zabiegowy w Famident Gabinet zabiegowy w Famident

U specjalisty z zakresu implantologii pomocy szukać mogą osoby zarówno z pojedynczymi brakami w uzębieniu, jak i z całkowitym bezzębiem. W trakcie konsultacji specjalista implantologii dokona oceny możliwości wszczepienia implantu, przedstawi pacjentowi plan leczenia, omówi poszczególne systemy implantologiczne oraz poda wstępy kosztorys.

Prywatna wizyta u implantologa w Polsce – gdzie można się na nią udać

W Tychach pomocy implantologicznej udziela lek. stom. Paweł Szczepaniak, specjalista chirurg stomatologiczny i implantolog. Ukończył prestiżowe szkolenie z zakresu implantologii stomatologicznej na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Wolfgana Goethego we Frankfurcie nad Menem, jest też członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego. Posiada certyfikat, potwierdzający jego umiejętności implantologiczne, wydany przez Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie. Pacjenci poddać się u niego mogą także wszczepieniu mikroimplantu pod protezę całkowitą, przygotowaniu do leczenia protetycznego (plastyka i osteoplastyka wyrostków zębodołowych) oraz podnoszeniu dna zatoki szczękowej.

W Warszawie porad z zakresu implantologii udziela lek. stom. Jerzy Perendyk, specjalista stomatologii ogólnej, stomatologii wieku rozwojowego oraz implantologii. Jest absolwentem Uniwersytetu J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem na kierunku Master Of Oral Implantology. Posiada oficjalny tytuł umiejętności w Dziedzinie Implantoprotetyki, wystawiony przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z dziedziny implantoprotetyki, w tym publikacji „Kompleksowe leczenie implantologiczne w oparciu o aktualnie obowiązujące protokoły (MIST, PDD, II-IL)”. Uczestniczył w V wieczorze Implantologicznym OSIS – EDI „Przyczyny powikłań w implantoprotetyce i ich leczenie”. W swojej pracy stosuje systemy implantologiczne Nobel Biocare, Friadent oraz Straumann.

Konsultacja implantologiczna we Wrocławiu jest możliwa do przeprowadzenia u dr n. med. Michała Chrobaka, specjalisty stomatologii ogólnej i implantologii. Posiada prestiżowy tytuł Master of Science in Oral Implantology, który uzyskał na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem. Jest dyplomowanym ekspertem implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologii i członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego. W swojej pracy wykorzystuje systemy implantologiczne Friadent (Ankylos , Xive), Alpha Bio, Straumann oraz 3I. Pacjenci poddać się u niego mogą także wszczepieniu materiałów zastępujących kość, zwiększeniu objętości wyrostka zębodołowego oraz podniesieniu dna zatoki szczękowej.

Cena wizyty u implantologa w Polsce i w Hiszpanii

Gabinet zabiegowy w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich Gabinet zabiegowy w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich

W Polsce za prywatną wizytę u specjalisty z zakresu implantologii zapłacić trzeba około 100 złotych, podczas gdy w Clínicas Propdental w Barcelonie na taką samą usługę trzeba wydać 100 euro, czyli około 420 złotych.

Konsultacja implantologiczna - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 100 zł do 200 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 250 zł
 • Gdańsk od 100 zł do 150 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gliwice od 100 zł
 • Bydgoszcz od 70 zł
 • Rzeszów od 100 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Gdynia od 80 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja implantologiczna jest najczęściej wykonywana przez implantologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska