Konsultacja implantologiczna Katowice

implantolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja implantologiczna Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna Gabinet zabiegowy w VIDENTAL Klinika Stomatologiczna

Leczenie implantologiczne umożliwia trwałe odtworzenie brakujących zębów, co bezpośrednio prowadzi do komfortu psychicznego pacjenta. W trakcie konsultacji implantologicznej specjalista implantolog dokonuje oceny możliwości wszczepienia implantu zębowego, proponuje poszczególne rozwiązania, przedstawia plan działania oraz podaje wstępny kosztorys. Informuje również pacjenta o możliwych przeciwwskazaniach. Do implantologa udać się można zarówno z pojedynczymi brakami w uzębieniu, jak i całkowitym jego brakiem.

Prywatna wizyta u implantologa w Katowicach – gdzie szukać pomocy

Na konsultację implantologiczną w Katowicach można udać się do dr n. med. Mariusza Dudy, specjalisty chirurgii stomatologicznej i implantologii. Jest on współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), redaktorem naukowym polskiej edycji podręcznika Implantologii Stomatologicznej oraz redaktorem naczelnym czasopisma „Implantologia stomatologiczna”. Jest także autorem wielu publikacji naukowych z zakresu implantologii, w tym „Implanty natychmiastowe wykonywane w odcinku przednim szczęki.” Pełni funkcję międzynarodowego egzaminatora w dziedzinie implantologii stomatologicznej - jest przedstawicielem Advanced Credential Comission ICOI na Polskę, czyli Komisji Egzaminacyjnej do nadawania międzynarodowych umiejętności w implantologii stomatologicznej.

Ustalaniem planu leczenie z zakresu implantologii zajmuje się także dr n. med. Piotr Jędrzejewski, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Jest on absolwentem Oddziału Stomatologicznego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Przeprowadził on ponad 2 500 zabiegów wszczepiania implantów zębowych oraz zabiegów okołoimplantacyjnych z zastosowaniem własnych modyfikacji. Przeprowadza kompleksowe zabiegi przedimplantacyjne, takie jak podniesienie dna zatoki szczękowej. Wykonuje również zabiegi implantologiczne z wykorzystaniem systemów  Osteoplant i Alpha Bio.

Konsultację w zakresie leczenia implantologicznego ma w swojej ofercie również lek. med. Tomasz Bigas, specjalista chirurgii i implantologii. Ukończył on program dwuletniego podyplomowego szkolenia implantologicznego Continuing Dental Education Program - Oral Implantology na New York University College of Dentistry. Prowadził też praktyczne szkolenia implantologiczne i implantoprotetyczne hiszpańskiego systemu implantologicznego Mozo Gra. Jest konsultantem klincznym w zakresie obrazowania cyfrowego w implantologii I implantoprotetyce firmy Dürr Dental.

Cena wizyty u implantologa w Katowicach i w Barcelonie

Gabinet zabiegowy w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich Gabinet zabiegowy w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich

Cena konsultacji u specjalisty z zakresu implantologii w Katowicach wynosi 100 złotych, podczas gdy w Clínicas Propdental w Barcelonie za taką samą usługę trzeba zapłacić 100 euro, czyli około 420 złotych.

Konsultacja implantologiczna - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 100 zł do 220 zł
 • Warszawa od 100 zł do 160 zł
 • Kraków od 100 zł do 150 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 70 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 100 zł do 150 zł
 • Gdynia od 80 zł do 150 zł
 • Lublin od 100 zł
 • Rzeszów od 100 zł
Konsultacja implantologiczna cena »

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja implantologiczna w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.