Konsultacja laryngologiczna

Synonimy: konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Filtruj wyniki
Lubinul. Leśna 8

CDT MEDICUS

ocena 4.4 / 5 (40 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

Nos dalej jest krzywy, kość w ogóle nie była ruszana, chociaż najbardziej jest zdeformowana, co psuje efekt końcowy zabiegu, przez to również garb na nosie wydaje się większy. Nie zrobili nic z kością, lecz tylko z chrząstka która się zapadła a kość pozostała mocno zdeformowana i wystajaca.- Eldar V (lek. Tomasz Matuszczyk, konsultacja laryngologiczna)

 • Konsultacja laryngologiczna od 160 zł
  Wczytaj więcej wyników

  Konsultacja laryngologiczna - informacje

  Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

  Schorzenia laryngologiczne występują zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Wiele osób zmaga się z zapaleniem zatok obocznych nosa, infekcjami gardła lub ucha środkowego. Laryngolog zajmuje się także diagnostyką i leczeniem zawrotów głowy oraz chrapania i bezdechów sennych. Pojawienie się któregokolwiek z powyższych objawów jest wskazaniem do przeprowadzenia konsultacji laryngologicznej z dokładnym wywiadem oraz badaniem przedmiotowym.

  Gdzie w Polsce udać się na konsultację laryngologiczną?

  We Wrocławiu po poradę z zakresu schorzeń laryngologicznych można udać się do prof. dr hab. n. med. Lucyny Pośpiech, która jest specjalistą otolaryngologii. Dr Pośpiech jest autorką i współautorką ponad 200 publikacji naukowych z zakresu laryngologii, takich jak "Kinezyterapia zawrotów głowy i zaburzeń równowagi w uszkodzeniu narządu przedsionkowego" oraz "Wpływ wibracji i hałasu na narząd równowagi w wybranej grupie pracowników transportu wodnego". Przez 10 lat pełniła funkcję Kierownika Katedry i Kliniki Otolaryngologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W centrum jej zawodowych zainteresowań znajduje się otologia i otoneurologia oraz diagnostyka i leczenie zawrotów głowy, zaburzeń równowagi oraz zaburzeń słuchu.

  Konsultacja laryngologiczna znajduje się także w ofercie lek. med. Anny Łuczyńskiej- Sopel, która pacjentów przyjmuje w Kędzierzynie-Koźlu. Ta specjalistka otolaryngologii nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach - ukończyła m.in. "Kurs Endoskopowej chirurgii Nosa i Zatok" (Warszawa 2010), szkolenie "Zaburzenia oddychania podczas snu" (Wrocław 2010) oraz kurs "Ultrasonografia praktyczna głowy i szyi" (Poznań 2015). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów - Chirurgów Głowy i Szyi. Konsultacje prowadzi w języku polskim, węgierskim oraz angielskim.

  W Szczecinie konsultacje i leczenie schorzeń z zakresu laryngologii prowadzi laryngolog dr n. med. Krzysztof Jach. Jest on uczestnikiem licznych konferencji i szkoleń naukowych z zakresu leczenia licznych schorzeń laryngologicznych, organizowanych m.in. w Wiedniu, Zurychu oraz w Warszawie. W roku 1981 odbył szkolenie w Szpitalu Boucicaut w Paryżu. W latach 1971-1999 pełnił funkcję adiunkta w Klinice Otolaryngologii Pomorskiej Akademii Medycznej. Jest autorem artykułu "Właściwa diagnoza kluczowa dla leczenia infekcji gardła", opublikowanego w magazynie Medical Tribune w 2015r.

  Jaka jest cena konsultacji laryngologicznej w Polsce i w Londynie?

  Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

  Konsultacja laryngologiczna w Polsce kosztuje od 80 do 250 zł, w zależności od miasta i kliniki. Za taką samą wizytę w Harley Street Hearing Tinnitus & Balance Clinic w Londynie trzeba zapłacić 180 - 225 £ (980 - 1250 zł). 

  Konsultacja laryngologiczna - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 105 zł do 300 zł
  • Kraków od 100 zł do 200 zł
  • Wrocław od 120 zł do 150 zł
  • Łódź od 100 zł do 200 zł
  • Poznań od 100 zł do 150 zł
  • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
  • Bydgoszcz od 120 zł do 160 zł
  • Szczecin od 120 zł do 170 zł
  • Tychy od 150 zł
  • Białystok od 120 zł do 200 zł
  • Gdańsk od 200 zł
  • Gliwice od 120 zł
  Pokaż więcej »

  Usługa konsultacja laryngologiczna jest najczęściej wykonywana przez otolaryngologa i laryngologa.

  Autor:

  Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

  Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

  Tourmedica.pl Sp. z o.o.
  ul. Traugutta 25
  90-113 Łódź, Polska