Konsultacja laryngologiczna

konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja laryngologiczna - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Rajska Sala operacyjna w Centrum Medyczne Rajska

Schorzenia laryngologiczne występują zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Wiele osób zmaga się z zapaleniem zatok obocznych nosa, infekcjami gardła lub ucha środkowego. Laryngolog zajmuje się także diagnostyką i leczeniem zawrotów głowy oraz chrapania i bezdechów sennych. Pojawienie się któregokolwiek z powyższych objawów jest wskazaniem do przeprowadzenia konsultacji laryngologicznej z dokładnym wywiadem oraz badaniem przedmiotowym.

Gdzie w Polsce udać się na konsultację laryngologiczną?

We Wrocławiu po poradę z zakresu schorzeń laryngologicznych można udać się do prof. dr hab. n. med. Lucyny Pośpiech, która jest specjalistą otolaryngologii. Dr Pośpiech jest autorką i współautorką ponad 200 publikacji naukowych z zakresu laryngologii, takich jak "Kinezyterapia zawrotów głowy i zaburzeń równowagi w uszkodzeniu narządu przedsionkowego" oraz "Wpływ wibracji i hałasu na narząd równowagi w wybranej grupie pracowników transportu wodnego". Przez 10 lat pełniła funkcję Kierownika Katedry i Kliniki Otolaryngologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W centrum jej zawodowych zainteresowań znajduje się otologia i otoneurologia oraz diagnostyka i leczenie zawrotów głowy, zaburzeń równowagi oraz zaburzeń słuchu.

Konsultacja laryngologiczna znajduje się także w ofercie lek. med. Anny Łuczyńskiej- Sopel, która pacjentów przyjmuje w Kędzierzynie-Koźlu. Ta specjalistka otolaryngologii nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach - ukończyła m.in. "Kurs Endoskopowej chirurgii Nosa i Zatok" (Warszawa 2010), szkolenie "Zaburzenia oddychania podczas snu" (Wrocław 2010) oraz kurs "Ultrasonografia praktyczna głowy i szyi" (Poznań 2015). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów - Chirurgów Głowy i Szyi. Konsultacje prowadzi w języku polskim, węgierskim oraz angielskim.

W Szczecinie konsultacje i leczenie schorzeń z zakresu laryngologii prowadzi laryngolog dr n. med. Krzysztof Jach. Jest on uczestnikiem licznych konferencji i szkoleń naukowych z zakresu leczenia licznych schorzeń laryngologicznych, organizowanych m.in. w Wiedniu, Zurychu oraz w Warszawie. W roku 1981 odbył szkolenie w Szpitalu Boucicaut w Paryżu. W latach 1971-1999 pełnił funkcję adiunkta w Klinice Otolaryngologii Pomorskiej Akademii Medycznej. Jest autorem artykułu "Właściwa diagnoza kluczowa dla leczenia infekcji gardła", opublikowanego w magazynie Medical Tribune w 2015r.

Jaka jest cena konsultacji laryngologicznej w Polsce i w Londynie?

dr Andrzej Różański - dermatolog dr Andrzej Różański - dermatolog

Konsultacja laryngologiczna w Polsce kosztuje od 80 do 250 zł, w zależności od miasta i kliniki. Za taką samą wizytę w Harley Street Hearing Tinnitus & Balance Clinic w Londynie trzeba zapłacić 180 - 225 £ (980 - 1250 zł). 

Konsultacja laryngologiczna - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 110 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 210 zł
 • Wrocław od 120 zł do 150 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 130 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 180 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 180 zł
 • Białystok od 120 zł do 200 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Toruń od 130 zł
Konsultacja laryngologiczna cena »

Usługa konsultacja laryngologiczna jest najczęściej wykonywana przez otolaryngologa i laryngologa.

Autor: