Konsultacja laryngologiczna Częstochowa

Synonimy: konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Filtruj wyniki
Częstochowaul. Meliorantów 3

Centrum Medyczne Suliga

ocena 4.7 / 5 (103 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Mila i przyjemna obsługa, szybko sprawnie i na temat. Zadowolony w 100%" 

Konsultacja laryngologiczna Częstochowa - informacje

Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Otolaryngologia, z grec. otos - ucho, rynos - nos, laryngos - krtań oraz pharyngos - gardło, jest dziedziną medycyny zajmującą się leczeniem chorób tych części ciała człowieka. W gabinecie laryngologicznym można zasięgnąć nie tylko porady specjalistycznej, ale także poddać się niezbędnym badaniom uszu, nosa, gardła czy krtani. Konsultacja laryngologiczna jest wskazana również w przypadku dolegliwości takich jak chrapanie, nawracające krwawienia z nosa, zapalenie ucha czy choroby migdałków.

Porada laryngologiczna w trakcie konsultacji w Częstochowie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NMP znajdujący się w Częstochowie posiada Poradnię Otolaryngologii, gdzie udzielana jest pacjentom nie tylko konsultacja laryngologiczna, ale także przeprowadzane są niezbędne badania nosa, uszu, gardła czy krtani. W razie potrzeby pacjent kierowany jest na specjalistyczne badania laryngologiczne do Pracowni Audiometrii i Tympanometri oraz do Pracowni Badań ABR (diagnostyka niedosłuchów). Ponadto szpital ten dysponuje Oddziałem Otolaryngologii, na którym można poddać się endoskopii zatok obocznych nosa, operacji mikrochirurgicznych ucha i krtani oraz leczenia z zakresu  onkologii laryngologicznej. 

Częstochowskim lekarzem, do którego można udać się na prywatną konsultację laryngologiczną, jest lek. med. Urszula Andree - laryngolog (specjalizacja I stopnia od 1973 roku), która przyjmuje pacjentów w swoim prywatnym Gabinecie Laryngologicznym. Należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Częstochowie. Zajmuje się leczeniem chorób uszu, nosa oraz gardła i krtani. Pomaga pacjentom z zaburzeniami głosu, niedosłuchem oraz z przewlekłym zapaleniem zatok. Leczy infekcje górnych dróg oddechowych czy ostre zapalenie ucha.

Kolejnym specjalistą laryngologiem, przyjmującym na konsultacje specjalistyczne w Częstochowie, jest dr hab. n. med. Krzysztof Morawski, specjalista otolaryngologii (II stopnia od 1996 roku), audiologii (II stopnia od 2004 roku) oraz audiologii i foniatrii (od 2012 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 1996, natomiast habilitację zrobił w 2009 roku. Swoje doświadczenie laryngologiczne zdobywał Ober Clinic czy Centrum Medycznym Aurismed w Warszawie. W ramach konsultacji przeprowadza niezbędne badania oraz kieruje na zabiegi, które sam wykonuje. Są to m.in. operacje w zakresie laryngologii ogólnej, operacje usunięcia migdałków bocznych i migdałka gardłowego, operacje przegrody nosa oraz mikrochirurgia krtani czy usunięcie torbieli bocznych i środkowych szyi.

Jaka jest cena wizyty konsultacyjnej laryngologicznej w Częstochowie a jaka w Londynie?

Kadra w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Kadra w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Na specjalistyczną konsultację laryngologiczną u częstochowskich otolaryngologów trzeba wydać 100 zł, udając się na taką samą wizytę do Wielkiej Brytanii trzeba przygotować sumę 65 funtów (390 zł) w Tooting Medical Centre.

Konsultacja laryngologiczna - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Wrocław od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 120 zł do 170 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 160 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Białystok od 120 zł do 200 zł
 • Lublin od 85 zł do 100 zł
 • Gdańsk od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja laryngologiczna w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez laryngologa i otolaryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja laryngologiczna w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska