Konsultacja ortopedyczna Gdańsk

konsultacja specjalisty ortopedy

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ortopedyczna Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak

Ortopedia zajmuje profilaktyką oraz leczeniem chorób i urazów, powiązanych z narządem ruchu. W ramach ortopedii leczy się wszelkie dolegliwości układu szkieletowo-więzadławego, a także urazy stawów, mięśni oraz nerwów. Konsultacja ortopedyczna ma na celu wstępne zdiagnozowanie stanu chorobowego pacjenta. Następnie, na podstawie diagnozy, lekarz ortopeda opracowuje schemat dalszego leczenia. Diagnostyka z zakresu ortopedii często obejmuje też diagnostykę obrazową w postaci badań USG lub RTG, na podstawie których lekarz może potwierdzić postawioną diagnozę.

Gdzie w Gdańsku można przeprowadzić konsultację ortopedyczną

Konsultację ortopedyczną w Gdańsku można przeprowadzić u lek. med. Pawła Rybaka, specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu i absolwenta Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Prowadzi diagnostykę i leczenie osteoporozy, złamań kości i wad postawy. Wykonuje zabiegi rekonstrukcji więzadeł, przeszczepu ścięgien czy alloplastykę stawów. Ukończył liczne kursy i szkolenia zagraniczne z zakresu ortopedii, w tym "Course and Workshops on External Fixation and Internal Fixation" i "Smith & Nephew Arthroscopic Knee, Shoulder, Hip Training". Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Z problemami ortopedycznymi można zgłosić się również do lek. med. Ryszarda Zalewskiego. Jest on specjalistą II stopnia zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując m.in w dawnym Szpitalu Kolejowym w Gdańsku. Specjalizuje się w chirurgii biodra, kolana i stopy. Wykonuje zabiegi endoskopowe stawu kolanowego, a także zabiegi korekcji kształtu i estetyki stopy. Ponadto świadczy usługi w zakresie diagnostyki radiologicznej i tomograficznej oraz prowadzi konsultacje z ortopedii i traumatologii dorosłych.

Kolejnym lekarzem, który na terenie Gdańska przeprowadza konsultację ortopedyczną, jest dr n. med. Zdzisław Małkowski. Jest on absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując zarówno w Polsce jak i za granicą, m.in w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Gdańsku i w Szpitalu Centralnym w Trypolisie w Libii, gdzie był specjalistą chirurgii urazowo-ortopedycznej. Specjalizuje się w leczeniu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, schorzeń narządu ruchu i wad wrodzonych.

Ile kosztuje konsultacja ortopedyczna w Gdańsku i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Poradnia Chorób Stopy Gabinet zabiegowy w Poradnia Chorób Stopy

W Gdańsku za konsultację u lekarza ortopedy  trzeba zapłacić od 100 do 130 zł. Z kolei w Londynie w HCA Hospital wstępna konsultacja ortopedyczna to wydatek rzędu 250 £ ( ok. 1 500 zł).

Konsultacja ortopedyczna - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 150 zł do 250 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 110 zł do 271 zł
 • Łódź od 80 zł do 250 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 250 zł
 • Gliwice od 100 zł do 150 zł
 • Białystok od 150 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Konsultacja ortopedyczna cena »

Usługa konsultacja ortopedyczna w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia oraz Starogard Gdański.

Autor: