Filtruj wyniki

Konsultacja stomatologiczna Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Tymodental Gabinet zabiegowy w Tymodental

Stomatologiczne wizyty konsultacyjne służą do dokładnego przeglądu jamy ustnej pacjenta a także zaplanowania indywidualnego i skutecznego leczenia. W celu odpowiedniej profilaktyki każdy powinien na takie konsultacje chodzić regularnie, bo leczenie podjęte wcześnie daje większe szanse na piękny uśmiech szybko i bezboleśnie.

Skonsultować się ze stomatologiem w Lublinie

Na wizytę konsultacyjną do specjalisty stomatologii można udać się do Gabinetu Stomatologicznego Medicum Dent, gdzie oprócz przeglądu zębów lekarz zaproponuje również plan leczenia odpowiedni dla każdego pacjenta. Proponowane są tutaj różnorodne usługi stomatologiczne - od stomatologii zachowawczej przez estetyczną do implantologii, protetyki czy ortodoncji oraz endodoncji mikroskopowej. Do zespołu specjalistów należy tutaj lek. dent. Ewa Szczepanowska, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją (od 2008 roku), która posiada wiele certyfikatów z odbytych szkoleń stomatologicznych, np. z 2009 roku pt. "Praktyczny kurs chirurgiczno-protetyczny - NobelActive, Nobel Replace".

Gabinet Dentystyczny Smile to miejsce, gdzie pacjent może zasięgnąć porady stomatologa w czasie konsultacji. Można tutaj wykonać zdjęcie zęba oraz pantomogram. Ponadto do leczenia próchnicy powierzchniowej czy dezynfekcji kanałów przy leczeniu endodontycznym wykorzystywana jest tutaj ozonoterapia. Z innych dziedzin stomatologii oferowana jest m.in. protetyka, chirurgia stomatologiczna czy pedodoncja. Jednym z lekarzy jest tutaj lek. dent. Anna Sękowska, specjalista ortodoncji (od 2012 roku), która swoje doświadczenie medyczne zdobywała w Poradni Ortodoncji oraz Poradni Wad Rozwojowych Twarzoczaszki Stomatologicznego Centrum Klinicznego w Lublinie.

W Gabinecie Stomatologii Estetycznej Alladent oferowany jest przegląd jamy ustnej w czasie konsultacji, a także zaplanowanie leczenia w czasie pierwszej wizyty. Ponadto stomatolodzy przeprowadzają zabiegi profilaktyczne, ze stomatologii estetycznej, protetyki i ortodoncji. Wykonują zdjęcia RTG i RVG oraz stosują nowoczesne znieczulenie komputerowe QuickSleeper. Pacjentów leczy m.in. lek. dent. Justyna Prasoł-Wójcik, stomatolog od 2008 roku. W swojej praktyce stomatologicznej zajmuje się głównie endodoncją i protetyką, stale pogłębiając wiedzę z tych dziedzin na krajowych szkoleniach i kursach.

Umówić się na konsultację można również do Gabinetu Stomatologicznego Neo Dent. Tutaj stomatolodzy przeprowadzają leczenie zębów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, tj. mikrosilnik endodontyczny (do opracowywania kanałów), Calamus (do wypełniania kanałów), piaskarka (do bezbolesnego usuwania osadu nazębnego) oraz skaler (do usuwania kamienia nazębnego za pomocą ultradźwięków) i inne. Takim i innym sprzętem posługuje się tutaj m.in. lek. dent. Monika Wertel-Bandyra, specjalista stomatologii ogólnej I stopnia od 1992 roku, która w praktyce lekarskiej zajmuje się kompleksową opieką pacjentów.

Centrum Stomatologii Smile pomaga pacjentom z różnymi problemami stomatologicznymi. Indywidualnie dostosowane do każdej odwiedzającej gabinet osoby leczenie, jest szczegółowo omawiane w trakcie konsultacji stomatologicznej. Pacjent może tutaj skorzystać z: endodoncji pod mikroskopem, leczenia chorób dziąseł i przyzębia, chirurgii stomatologicznej czy leczenia zaburzeń czynnościowych narządu żucia. Do kadry stomatologów należy tutaj dr n. med. Iwona Kuroń-Opalińska, specjalista protetyki stomatologicznej, która swoje doświadczenie z tej dziedziny zdobywała w Klinice Protetyki Stomatologicznej z Pracownią Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (w latach 1997-2010).

Dentafresh to gabinet stomatologiczny, do którego pacjent może przyjść na konsultacje i leczenie. Oprócz profilaktyki i stomatologii zachowawczej, można tutaj wykonać zdjęcia zębowe zewnątrzustne przed zabiegami i w ich trakcie. Ponadto stomatolodzy zadbają tutaj o wysokim poziom zabiegów ortodontycznych, protetycznych i endodontycznych. Jednym z nich jest dr n. med. Jadwiga Widawska-Stachurska, specjalista I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej (od 1978 roku) oraz II stopnia ze stomatologii zachowawczej (od 1979 roku), która jest współautorką publikacji z zakresu stomatologii - wydała je będąc pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Cena wizyty konsultacyjnej u stomatologa w Lublinie i za granicą

Kadra w Beauty Dental Clinic Kadra w Beauty Dental Clinic

W lubelskich gabinetach stomatologicznych cena konsultacji plasuje się w granicach 50-100 zł. Porównywalnie w Wielkiej Brytanii za to samo trzeba wydać 277 zł w Briercliffe Road Dental Practice, która znajduje się w Burnley.

Konsultacja stomatologiczna - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 50 zł do 100 zł
 • Warszawa od 50 zł do 200 zł
 • Kraków od 30 zł do 100 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Łódź od 30 zł do 60 zł
 • Poznań od 30 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 30 zł do 150 zł
 • Katowice od 50 zł do 200 zł
 • Gliwice od 50 zł do 100 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 120 zł
 • Szczecin od 50 zł do 100 zł
 • Rzeszów od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja stomatologiczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja stomatologiczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska