Konsultacja urologiczna Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Urologia to dział medycyny, skupiający się na układzie moczowo-płciowym. Zajmuje się zarówno schorzeniami, występującymi u kobiet, jak również tymi, spotykanymi u mężczyzn. Jedną z popularniejszych dolegliwości, w jakich może pomóc lekarz urolog, jest nietrzymanie moczu. Na konsultację urologiczną zwykle otrzymuje się skierowanie od lekarza rodzinnego albo ogólnego. 

Gdzie udać się na konsultację urologiczną w Lublinie?

Na konsultację urologiczną, można umówić się do dr n. med. Jerzego Michalaka, specjalisty drugiego stopnia w zakresie urologii. Doktor Michalak jest członkiem Komisji Urologicznej Komitetu Patofizjologii PAN. W 1988 roku obronił pracę doktorską na temat: „Badania doświadczalne i kliniczne nad wpływem dimetylosulfotlenku (DMSO) na aktywność ampicyliny podawanej dopęcherzowo”. Aktualnie zajmuje się zarówno leczeniem zachowawczym, jak i operacyjnym chorób układu moczowego, między innymi kamicą nerkową oraz zaburzeniami podczas oddawania moczu. Ponadto, przeprowadza diagnostykę urologiczną.

Gabinet lekarza-specjalisty w dziedzinie urologii można odwiedzić w pełnoprofilowym szpitalu specjalistycznym, należącym do Centrum Medycyny Sanitas Lublin. Placówka ta funkcjonuje od 2003 roku. W ośrodku wykonywane są takie operacje, jak chociażby kruszenie kamieni układu moczowego nieinwazyjną metodą ESWL czy przezcewkowa elektroresekcja gruczołu krokowego. Ponadto, przeprowadza się tam również zabiegi przy użyciu laparoskopu, w tym między innymi wycięcie jądra lub laparoskopię zabiegową z podwiązywaniem żył jądrowych. W centrum można też odwiedzić lekarza, specjalizującego się w urologii dziecięcej.

Osoby z problemami układu moczowo-płciowego mogą się udać na konsultację urologiczną prywatną dr n. med. Waldemara Lasoty, który posiada specjalizację drugiego stopnia w zakresie urologii z tytułem FEBU. Doktor Lasota jest autorem kilku artykułów z zakresu urologii, w tym pracy pod tytułem „Diagnostyka zaburzeń wzwodu prącia”. Staż na Oddziale Urologii w Institut Mutualiste Montsuris w Paryżu zaszczepił w nim zamiłowanie do technik małoinwazyjnych, stosowanych w leczeniu schorzeń urologicznych. Aktualnie zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym przerostu gruczołu krokowego, a także szukaniem przyczyn moczenia nocnego u dzieci. W swoim gabinecie skupia się też na leczeniu nowotworów pęcherza moczowego, stosując między innymi immunoterapię dopęcherzową.

Konsultacja urologiczna w Polsce i Hiszpanii

Sala operacyjna w Żagiel Med Szpital Sala operacyjna w Żagiel Med Szpital

Na Majorce, w Muro General Hospital, za konsultację urologiczną trzeba zapłacić przynajmniej 135 € (około 560 zł). Ceny za tę samą usługę w lubelskich placówkach medycznych zaczynają się natomiast już od 80 zł. Taki stan rzeczy bardzo często nakłania obcokrajowców do wybierania polskich klinik na miejsce leczenia.

Konsultacja urologiczna - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 90 zł do 110 zł
 • Warszawa od 110 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 170 zł
 • Wrocław od 140 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 200 zł do 250 zł
 • Gdynia od 120 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 200 zł
 • Gliwice od 150 zł
Konsultacja urologiczna cena »

Usługa konsultacja urologiczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja urologiczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Autor: