Filtruj wyniki

Konsultacja urologiczna Szczecin - informacje

Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Na specjalistyczną konsultację urologiczną pacjent powinien udać się w przypadku zauważenia u siebie problemów z nietrzymaniem moczu, a także w przypadku dolegliwości bólowych przy oddawaniu moczu, bólów w dolnej części pleców i podbrzuszu, pojawiającej się krwi lub innych zmian w wyglądzie moczu oraz przy bólach jąder czy zmianach w wyglądzie penisa. W czasie konsultacji urologicznej mogą zostać zlecone lub wykonane badania takie jak USG, biopsje gruczołu krokowego, analiza i posiew moczu, ocena poziomu mocznika i kreatyniny w surowicy krwi czy badania niektórych markerów. W razie potrzeby pacjent może zostać skierowany na zabiegi chirurgiczne męskiego układu moczowo-płciowego.

Gdzie w Szczecinie można umówić się na konsultację urologiczną

Prywatne konsultacje urologiczne w Szczecinie oferuje lek. med. Artur Smogór, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1995 roku) i urolog (specjalizacja II stopnia w 2001 roku), który od 2001 roku posiada certyfikat Fellow od European Board of Urology. W czasie konsultacji wykorzystuje doświadczenie, zdobyte m.in. podczas pracy w Oddziale Urologii Szpitala Rejonowego w Policach (lata 2003-2004) oraz na Oddziale Urologii 109. Szpitala Wojskowego w Szczecinie. W swoim gabinecie podczas wizyty posługuje się aparatem Logiq Book XP firmy General Electric, którym przeprowadza badana ultrasonograficzne układu moczowego, moszny oraz badanie przezodbytnicze gruczołu krokowego.

Kolejnym szczecińskim lekarzem, do którego pacjent może udać się na specjalistyczną wizytę urologiczną, jest lek. med. Igor Frulenko, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1999 roku) i urologii (od 2006 roku), posiadający tytuł specjalisty FEBU. W czasie konsultacji można poddać się u niego badaniom endoskopowym, m.in. cystoskopii i uretroskopii aparatem giętkim- videocystonefreskopem CYF-V firmy Olympus oraz operacji plastycznej napletka czy operacji krótkiego wędzidełka, a także innym zabiegom urologicznym wykonywanym w ramach gabinetu.

Konsultacja urologiczna to także oferta prof. nadzw. dr hab. n. med. Marcina Słojewskiego, chirurga ogólnego i urologa, który doświadczenie urologiczne  zdobywał w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz na zagranicznych stażach w Niemczech, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. W czasie konsultacji przeprowadza diagnostykę chorób układu moczowego oraz diagnostykę zaburzeń potencji, dysfunkcji seksualnych i płodności. Konsultuje również pacjentów z zakresu urologii onkologicznej i andrologii.

Ile kosztuje konsultacja ze szczecińskim urologiem, a ile z urologiem w Manchesterze?

Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Za wizytę prywatną u specjalisty urologii pacjent w Szczecinie musi zapłacić 100 zł, w Wielkiej Brytanii jest to kwota 80 funtów (480 zł) oraz 130 funtów (780 zł) z badaniem USG w Medical & Dental Care - Green Surgery.

Konsultacja urologiczna - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 180 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 180 zł
 • Warszawa od 110 zł do 250 zł
 • Łódź od 100 zł do 150 zł
 • Wrocław od 140 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Gdynia od 120 zł do 150 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 200 zł
 • Gliwice od 150 zł
 • Toruń od 120 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja urologiczna w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja urologiczna w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska