Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej

konsultacja chirurga onkologa, konsultacja chirurgiczno onkologiczna, chirurg onkolog wizyta prywatna

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej - informacje

Sala operacyjna w Żagiel Med Szpital Sala operacyjna w Żagiel Med Szpital

Wyczucie guzka, zauważenie niepokojącej zmiany lub nieprawidłowe wyniki badań obrazowych skłaniają do wizyty u chirurga onkologa. Ten, po zbadaniu pacjenta i obejrzenia wyników badań decyduje o tym, czy i jakie leczenie jest konieczne.

Gdzie znaleźć dobrego chirurga- onkologa?

W Europejskim Centrum Medycznym w Warszawie, konsultacje w zakresie chirurgii onkologicznej wykonuje prof. dr hab. n. med. Marek Durlik. Jest on Absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, posiada tytuł specjalisty w zakresie chirurgii onkologicznej, chirurgii transplantologicznej i chirurgii ogólnej. Zakres swojej wiedzy poszerzał podczas zagranicznych stypendiów, w Klinice Chirurgii Wątroby Szpitala Uniwersyteckiego „Paul Brousse” w Paryżu, Zakładzie Chirurgii Doświadczalnej i Mikrochirurgii Uniwersytetu w Toronto, w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Klinice Chirurgii Plastycznej oraz w Klinice Chirurgii Uniwersytetu w Nancy. Obecnie zajmuje się głównie przeprowadzaniem laparoskopowych zabiegów w obrębie przewodu pokarmowego.

Konsultacji w zakresie chirurgii onkologicznej udziela również lek. med. Andrzej Miczko, w prywatnym gabinecie w Gryficach. Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Oddziale Chirurgii w Nowogardzie, Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego Goleniowie oraz w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Systematycznie uczestniczy w warsztatach i sympozjach, dotyczących chirurgii ogólnej i onkologicznej. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

W Centrum Medycznym Logmed, w Porębie Wielkiej położonej obok Oświęcimia, można się skonsultować z chirurgiem onkologiem dr n. med. Rafałem Ulczokiem. Jest on członkiem Zespołu Rekonstrukcyjnego przy Klinice Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w Gliwicach oraz Zespołu Transplantacji Twarzy przy Centrum Onkologii – Instytucie w Gliwicach. Jest autorem lub współautorem 14 publikacji, które zostały opublikowane w polskim lub zagranicznym piśmiennictwie branżowym. Dr Ulczok należy do zespołu lekarzy, którzy jako pierwsi na świecie wykonali zabieg przeszczepienia twarzy ze wskazań życiowych. W roku 2014 został odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, Srebrnym Krzyżem Zasługi za wybitne zasługi na rzecz rozwoju transplantologii i medycyny rekonstrukcyjnej w Polsce. Udziela konsultacji w zakresie chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej.

Będąc w Toruniu, pomocy można szukać w NOVAMED Jackowiak Krajewski Spółka Jawna, gdzie porad w zakresie chirurgii onkologicznej udziela dr n. med. Edward Krajewski. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej oraz medycyny paliatywnej. Pracował i zdobywał doświadczenie w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu, Oddziale Klinicznym Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii im. Prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy, w Poradni Patologii Sutka i Poradni Onkologicznej przy Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu oraz Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Toruniu. Od 1991r prowadzi prywatną praktykę lekarską.

Z pomocy lek. med. Tomasza Bartosia można skorzystać w Prywatnym Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim, który znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Dr Bartoś posiada tytuł specjalisty chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu, a nieustannie podnosi zakres swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach, takich jak "Nowoczesne leczenie raka piersi" Poznań 2007, "Dermatoskopia dla onkologów" Warszawa 2012 oraz "Jakość w chirurgii onkologicznej- chirurg jako czynnik prognostyczny" Gdańsk 2013r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Jaki jest koszt konsultacji onkologicznej w Polsce, a jak za granicą?

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

Konsultacja u lek. med. Tomasza Bartosia kosztuje 80zł, a porada wraz z biopsją guza i badaniem histopatologicznym 150zł. Pierwsza wizyta w Royal Marsden Hospital w Londynie u prof. Christopher'a Nutting'a, który jest specjalistą onkologiem kosztuje 275£ (ok. 1500zł). Warto wykonać diagnostykę i konsultacje w Polsce, a przy okazji pospacerować po pięknych, zielonych Tatrach, gdzie można poczuć potęgę natury lub wybrać się do jednego z polskich miast i w restauracji poczuć Polskę wszystkimi zmysłami.

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 80 zł do 400 zł
 • Łódź od 80 zł do 200 zł
 • Kraków od 178 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 300 zł
 • Gdynia od 200 zł
 • Poznań od 200 zł
 • Rzeszów od 200 zł
 • Lublin od 150 zł
 • Lubin od 165 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej jest najczęściej wykonywana przez chirurga onkologa.