Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Lubin

Synonimy: konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej Lubin - informacje

Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS

Na konsultacje do specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej udać się mogą osoby, pragnące usunąć defekt ciała lub podkreślić swoją urodę. W trakcie wizyty chirurg plastyczny poinformuje pacjenta o wybranym zabiegu (przeciwwskazaniach, przebiegu, rekonwalescencji). Specjalista chirurg plastyk wykonuje również procedury z obszaru chirurgii rekonstrukcyjnej.

Konsultacja u specjalisty chirurgii plastycznej w Lubinie – gdzie można się na nią udać

W Lubinie porad z zakresu chirurgii plastycznej udziela dr n. med. Michał Zachara, specjalista chirurg plastyczny. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, a doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy-Zdroju. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wykonuje pełną gamę procedur z obszaru chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Udać się do niego można na plastykę nosa w części chrzęstnej i kostnej, korekcję chirurgiczną powiek dolnych i górnych oraz korekcję odstających małżowin usznych, a także na rekonstrukcję ucha, lifting twarzy oraz plastykę porozszczepowych zniekształceń nosa i wargi. Jego oferta obejmuje także zabiegi modelujące sylwetkę (plastykę powłok brzusznych, liposukcję) oraz zabiegi przeprowadzane w obrębie biustu (powiększenie, podniesienie, redukcja, rekonstrukcja piersi).

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Lubinie jest także możliwa do przeprowadzenia u lek. med. Leszka Leszczyńskiego, specjalisty chirurgii dziecięcej i chirurgii plastycznej, który jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Szukać u niego mogą pomocy kobiety, pragnące poddać się operacji plastycznej w obrębie biustu (powiększenie piersi implantami okrągłymi lub anatomicznymi, wymiana implantów i podniesienie piersi, a także redukcja piersi i korekcja brodawek sutkowych). Poddać się u niego można również liftingowi twarzy i szyi, podniesieniu brwi oraz korekcji chirurgicznej powiek dolnych i górnych, a także plastyce nosa w części chrzęstnej i kostnej oraz korekcji odstających małżowin usznych. Jego oferta obejmuje ponadto plastykę powłok brzusznych (plastyka brzucha pełna z modelowaniem lub bez, miniabdominoplastyka), powiększenie łydek, plastyce ramion lub ud oraz korekcję warg sromowych i powiększenie penisa.

Wizyta prywatna u specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej w Lubinie i w Meridian

Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS

W Lubinie za prywatną wizytę u chirurga plastycznego zapłacić trzeba około 150 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: w Meridian Plastic Surgery w Meridian (w USA) wynosi ona 100 dolarów amerykańskich, czyli około 380 złotych.

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - ceny w Lubinie na tle innych miast

 • Lubin od 100 zł do 200 zł
 • Warszawa od 150 zł do 320 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Szczecin od 120 zł do 200 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w Lubinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej w pobliżu Lubina, w miejscowościach: Polkowice.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska