Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Szczecin

Synonimy: konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Szczecin - informacje

Chirurg naczyniowy na specjalistyczne konsultacje medyczne przyjmuje pacjentów, podejrzewających u siebie schorzenia naczyniowe. Może rozpocząć u pacjenta leczenie zachowawcze tych schorzeń lub skierować go na odpowiednie zabiegi, na przykład naprawę tętniaka aorty brzusznej, naprawę aorty piersiowej, wycięcie naczynia oraz chirurgiczne zamknięcie naczynia krwionośnego.

Konsultacje w ofercie szczecińskich chirurgów naczyniowych

Lekarzem, zajmującym się na terenie Szczecina konsultowaniem pacjentów ze schorzeniami naczyniowymi, jest prof. dr hab. n. med. Piotr Gutowski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1986 i II stopnia od 1990 roku), chirurgii naczyniowej (od 2003 roku) oraz angiologii (od 2003 roku), przyjmujący w swoim prywatnym Gabinecie Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Doświadczenie z zakresu leczenia chorób żylnych zdobywał w Klinice Chirurgii Naczyniowej Ogólnej i Angiologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Można udać się do niego na leczenie ostrych i przewlekłych schorzeń naczyniowych. Brał udział w wielu konferencjach naukowych z zakresu chirurgii naczyń, np. VI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, gdzie wygłosił wykład "Wewnątrznaczyniowa terapia przewlekłego rozwarstwienia aorty piersiowej".

Do grona szczecińskich naczyniowców, oferujących wizyty konsultacyjne i leczenie, należy także dr hab. n. med. Miłosław Cnotliwy, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia od 1985 i II stopnia od 1990 roku) oraz chirurg naczyniowy (specjalizacja w 2003 roku), który podczas konsultacji z pacjentami wykorzystuje swoje doświadczenie z zakresu chirurgii naczyniowej, zdobyte w Klinice Chirurgii Naczyniowej Ogólnej i Angiologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM w Szczecinie. Wśród zabiegów, na jakie kieruje w czasie konsultacji, znajduje się wycięcie tętniaka z zespoleniem, wycięcie zmiany naczynia krwionośnego z zespoleniem czy wycięcie naczynia lub wstawki naczyniowej.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym oferowana jest również przez dr. n. med. Tomasza Lipińskiego, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 1991 i II stopnia od 1995 roku), chirurgii naczyniowej (od 2010 roku) oraz transplantologii klinicznej (od 2015 roku), posiadającego doświadczenie naczyniowe, zdobyte na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Chirurgii Naczyniowej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczecinie. W czasie konsultacji diagnozuje choroby naczyniowe oraz kieruje na odpowiednie zabiegi i operacje z zakresu chirurgii naczyniowej.

Ile kosztuje konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Szczecinie, a ile w Manchesterze?

150 zł trzeba zapłacić za wizytę specjalistyczną u szczecińskiego chirurga naczyniowego, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 100 funtów (560 zł) w Medical & Dental Care Green Surgery, znajdującą się w Manchesterze.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 200 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 350 zł
 • Warszawa od 140 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 120 zł do 200 zł
 • Radom od 100 zł do 120 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 160 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez flebologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska