Konsultacje lekarskie online

Potrzebujesz porady lekarskiej, ale nie możesz pojawić się w gabinecie? Chcesz szybko skonsultować się ze specjalistą bez wychodzenia z domu? Rozwiązanie to konsultacje lekarskie online! Poniżej prezentujemy listę 58 klinik z całej Polski, które oferują swoim pacjentom usługę niezastąpioną w obecnej sytuacji. Sprawdź dostępność specjalistów i porównaj ceny proponowanych przez nich konsultacji. Dzięki nam, szybko wybierzesz najlepszą dla siebie placówkę!

Filtruj wyniki:
Wczytaj więcej wyników

Lekarz online - informacje

Telemedycyna to zjawisko znane przede wszystkim zagranicą (np. w Stanach Zjednoczonych), jednak także i w Polsce zdobywa ono coraz większą popularność. Możliwość zasięgnięcia porady medycznej przez telefon, czat czy wideorozmowę, jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które z jakichś powodów nie mogą odwiedzić gabinetu lekarskiego. Coraz większa liczba polskich placówek dodaje tę usługę do swojej oferty, wiedząc że cieszy się ona coraz większym uznaniem pacjentów.

Zalety konsultacji medycznych online

Zdalne konsultacje medyczne są coraz bardziej popularne, a ich przydatność doceniamy zwłaszcza w takich sytuacjach jak obecna. Porady lekarskiej przez telefon lub Skype mogą udzielić specjaliści wielu dziedzin, w tym m.in.:

  • psychologii
  • endokrynologii
  • ginekologii
  • onkologii

Warto zwrócić przy tym uwagę na to, że lekarze często nie muszą wykonywać badań fizykalnych, aby pomóc swoim pacjentom - czasami wystarczy szczegółowy wywiad. Specjaliści mogą natomiast wystawić e-recepty, które zrealizujemy w każdej aptece.