Korekcja odstających uszu Łódź

Odstające uszy mogą być powodem zaniżonej samooceny i kompleksów. Zdarza się, że ich posiadacze rezygnują z życia towarzyskiego w obawie przed brakiem akceptacji czy wyśmianiem. W takiej sytuacji warto rozważyć korektę uszu. Łódź jest miastem, w którym zabieg ten przeprowadza się w wielu klinikach. Poniżej znajdziesz listę 7 takich placówek. Wybierz jedną z nich i wygodnie umów się na wizytę.

Łódź, ul. Aleksandrowska 167

Este l'arte

ocena 4,5 / 5 (28 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

Jestem bardzo zadowolona. Uszy teraz wyglądają super, pomimo opuchlizny. Praktycznie zero bólu, zabieg przebiegł szybko. ~ Anna S. (Korekcja odstających uszu, dr hab. n. med. Jan Rykała)

 • Korekcja odstających uszu 3 800 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Zadzwoń:  42 289pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
KONSULTACJE ONLINEŁódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26

Pulsmed

3,9 / 5  (544 opinii)  rozwiń

Sam zabieg bezbolesny. Może troszkę mało komfortowe jest znieczulenie, ale całe szczęście trwało to sekundkę i już nic nie czułam :) Podczas zabiegu obecne Panie były bardzo miłe i pomocne pytając co chwila czy wszystko u mnie okej. Po zabiegu jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi. Chodzę już tylko w kitkach. Efekt jest dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam. Uszka pięknie przylegają, są równe i nic mnie nie boli. :) ~ Ola (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Paweł Pisera)

 • Korekcja odstających uszu od 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Zadzwoń:  42 290pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń

Operacja odstających uszu w Łodzi - informacje

Operacja plastyczna uszu to prosty i krótki zabieg. W czasie jego trwania chirurg modeluje chrząstkę małżowiny, wycinając jej część, a na koniec zakłada szwy kształtujące. Procedurę przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie jest konieczna hospitalizacja. Po operacji pacjent udaje się do domu i przez określony przez lekarza czas musi nosić specjalną opaskę uciskową.

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Gdzie na operację uszu w Łodzi?

W położonej na Bałutach placówce Este l'arte, wszelkie operacje plastyczne przeprowadza dr hab. n. med. Jan Rykała, doświadczony specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. W ofercie kliniki znajduje się zarówno korekta uszu, jak i powiększanie piersi implantami anatomicznymi czy totalna korekcja nosa. Inną popularną łódzką placówką jest prywatny gabinet chirurgii plastycznej dr-a n. med. Ryszarda Bratosia, który znajduje się na Polesiu. Dr Bratoś oprócz korekcji uszu może zaproponować swoim pacjentom także zabieg zmniejszenia małżowin usznych.

Odstające uszy - jak zlikwidować ten problem?

Chcąc pozbyć się odstających uszu, zajrzeć można również do znajdującego się w Śródmieściu Szpitala Prywatnego Pulsmed. Wszelkie operacje plastyczne przeprowadza tu dr n. med. Paweł Pisera, który jest także członkiem kadry medycznej Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej SP ZOZ USK im. Norberta Barlickiego w Łodzi. W placówce tej obejmuje stanowisko zastępcy ordynatora oraz specjalisty chirurgii plastycznej.

Inne łódzkie kliniki, w których można poddać się korekcie uszu, to:

 • Medical Margaret SPA (Górna)
 • Centrum Medyczne Med-Gastr (Bałuty)
 • Dream-Med (Bałuty)
 • SILVER Clinic (Polesie)
 • Senses Clinic (Widzew)

Korekcja odstających uszu w Łodzi

Gabinet zabiegowy w Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Gabinet zabiegowy w Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

Na korektę uszu można udać się także do Gabinetu Chirurgii Plastycznej, który mieści się w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Dermed. Z innych operacji plastycznych oferowane są tutaj również: plastyka powiek, operacje plastyczne nosa oraz plastyka powłok brzusznych. Procedury przeprowadza dr n. med. Dorota Żukowska, specjalista chirurgii dziecięcej i plastycznej .

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Nefretete oferowane są m.in. zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, wśród których można wymienić operacje plastyczne uszu. Z innych zabiegów specjalista przeprowadza tutaj korekcję powiek dolnych i górnych, operacje opadnięcia powieki górnej czy redukcję blizn i chirurgiczne (także laserowe) usuwanie zmian skórnych. Tym specjalistą jest dr n. med. Małgorzata Kot, chirurg ogólny i plastyczny.

Plastyce odstających małżowin usznych można poddać się także w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przeprowadzane są tutaj także operacje w przypadku zniekształcenia małżowin usznych, a także powiek oraz plastyki wad rozwojowych, np. rozszczep wargi i podniebienia. Lekarze podejmują się także rekonstrukcji twarzy, piersi i kończyn z użyciem płatów skórno-mięśniowych. Jednym z fachowców z kadry medycznej jest tutaj prof. dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej.

Pozostałe łódzkie placówki

Osoby z odstającymi uszami mogą przyjść także do NZOZ dr Lik Clinic.. Z innych oferowanych tutaj zabiegów plastycznych można wymienić: plastykę powiek, lifting twarzy, plastykę nosa chrzęstnego oraz plastykę ust czy plastykę okolic intymnych.

Prywatny Gabinet Specjalistyczny Edd-Med mieszczący się w Medical Magnus Clinic proponuje swoim pacjentom zabieg otoplastyki z powodu odstających małżowin usznych lub w przypadku pourazowych zniekształceń małżowin usznych. Dodatkowo można poddać się tutaj także operacjom plastycznym nosa (części chrzęstnej i kostnej), piersi (plastyka piersi i ginekomastia) oraz brzucha (adbominoplastyka). Pacjentami zajmuje się dr n. med. Edward Lewandowicz, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej.

Operacja uszu. Cena w Łodzi

Korekta uszu to jeden z najmniej kosztownych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Ceny w Łodzi zaczynają się już od 2200 zł, a kończą na 4100 zł. Cena jest uzależniona zarówno od konkretnej placówki, jak i pożądanych efektów operacji.

Korekcja odstających uszu - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 2 200 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 2 900 zł do 7 450 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 2 091 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Gdańsk od 2 600 zł do 6 825 zł
 • Tychy od 4 000 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 1 900 zł do 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 567 zł do 4 200 zł
 • Kielce od 2 000 zł do 4 200 zł
Korekcja odstających uszu cena »

Usługa korekcja odstających uszu w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, laryngologa i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.