Korekcja odstających uszu Lubin

Synonimy: operacja odstających uszu, plastyka odstających uszu, korekta odstających uszu, odstające uszy zabieg operacyjny

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Korekcja odstających uszu Lubin - informacje

Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS

Korekcja odstających uszu (otoplastyka) polega na odpowiednim wymodelowaniu chrząstek małżowiny usznej. Procedura przeprowadzona może zostać w znieczuleniu ogólnym (u małych dzieci) lub znieczuleniu miejscowym (u dzieci starszych i osób dorosłych). Standardowy czas powrotu do pełnej aktywności wynosi około 10 dni.

Otoplastyka w Lubinie – gdzie można udać się na zabieg

Zabiegowi plastycznemu, korygującemu problem odstających uszu w Lubinie poddać się można u dr n. med. Marcina Frączka, specjalisty otolaryngologii. Jest stypendystą Fundacji CRSE Amplifon z chirurgii uszu i podstawy czaszki (Piacenza, Włochy), a staż z zakresu chirurgii małżowin usznych odbywał w Klinice Otolaryngologii i Chirurgii Plastycznej Twarzy w Lubece (w Niemczech). Udać się do niego można również na inne operacje w obrębie twarzy, w tym na zmianę kształtu nosa zewnętrznego połączoną z plastyką przegrody nosowej i małżowin nosowych (operacja może dotyczyć m.in. zmiany kształtu koniuszka lub skrzydełek nosa, usunięcia garba, zmniejszenia, wydłużenia lub wyprostowania nosa).

W Lubinie operację odstających małżowin usznych wykonać może także dr n. med. Mateusz Zachara, specjalista chirurg plastyczny. Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Przeprowadza pełen zakres procedur chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w obrębie twarzy: pacjenci poddać się u niego mogą również plastyce nosa w części chrzęstnej i kostnej, korekcji chirurgicznej powiek dolnych i górnych, liposukcji podbródka oraz liftingowi twarzy.

Korekcja odstających uszu jest również możliwa do przeprowadzenia u lek. med. Leszka Leszczyńskiego, specjalisty z zakresu chirurgii dziecięcej i chirurgii plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pełniąc rolę ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Szpitala im T. Marciniaka we Wrocławiu. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Udać się do niego można także na inne operacje plastyczne twarzy, w tym na podniesienie brwi, plastykę chirurgiczną powiek górnych i dolnych, korekcję nosa w części chrzęstnej i kostnej, lifting czoła oraz lifting twarzy i szyi.

Cena operacji plastycznej odstających uszu w Lubinie i w Londynie

Kadra w CDT MEDICUS Kadra w CDT MEDICUS

W Lubinie za korekcję odstających uszu zapłacić trzeba około 4 000 złotych, podczas gdy w The Private Clinic Harley Street w Londynie cena takiej procedury wynosi około 2 500 funtów brytyjskich, czyli około 13 000 złotych.

Korekcja odstających uszu - ceny w Lubinie na tle innych miast

 • Lubin od 2 200 zł do 3 500 zł
 • Warszawa od 2 900 zł do 7 450 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 4 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 4 800 zł
 • Katowice od 2 091 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 3 150 zł do 6 825 zł
 • Białystok od 2 500 zł do 4 920 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł
 • Tychy od 4 000 zł do 4 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu także w miastach pobliżu Lubina, takich jak: Polkowice.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.