Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Łódź

krioliza, modelowanie sylwetki zimnem, wymrażanie tkanki tłuszczowej, redukcja tłuszczu przez wymrażanie więcej »

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Łódź - informacje

Osoby, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, mogą skorzystać z zabiegu modelowania sylwetki metodą kriolipolizy. Polega ona na kontrolowanym zamrażaniu tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego aplikatora, który przykłada się do wybranego miejsca na ciele. Próżniowy aplikator zasysa i ochładza tkankę, dzięki czemu komórki tłuszczowe obumierają i są wydalane z organizmu w procesie metabolicznym. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, dzięki czemu jest doskonałą alternatywą dla operacji chirurgicznych. Pełen efekt widoczny jest po ok. 4 tygodniach. Zabieg (jedno przyłożenie głowicy) trwa od 30 do 45 minut, a dla osiągnięcia zadowalających efektów konieczne jest niekiedy wykonanie serii zabiegów.

Kriolipoliza w ofercie łódzkich klinik medycyny estetycznej 

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem znajduje się w ofercie Centrum Kosmetyki Laserowej Laser DeLux, mieszczącego się przy ul. Piotrkowskiej. W celu zamrażania komórek tłuszczowych w placówce stosuje się tu certyfikowane urządzenie LipoCryo, które pozwala kontrolować efekt zabiegu i nie uszkadza okolicznych tkanek. W gabinecie Laser DeLux można pozbyć się w ten sposób tkanki tłuszczowej m.in. z karku, ramion i pleców oraz brzucha, a także z pośladków, ud i łydek. W gabinecie można również zredukować rozstępy za pomocą lasera Fotona.

Zredukować miejscową tkankę tłuszczowa za pomocą kriolipolizy można przy ul. Drewnowskiej w prywatnym gabinecie specjalistycznym, który prowadzi lek. Nina Uszkiewicz, specjalista dermatologii i lekarz medycyny estetycznej. Dr Uszkiewicz wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania zabiegów, likwidujących w sposób nieinwazyjny miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową, zdobyła podczas kursów i szkoleń specjalistycznych, np. w trakcie kursu "Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna kontra lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej". W swojej ofercie ma również likwidowanie lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą preparatu aqualyx. 

W Gabinecie Kriolipolizy przy ul. Rewolucji 1905 r. kriolipolizę w celu redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej bądź modelowania sylwetki wykonuje się, stosując jednogłowicowe urządzenie o potwierdzonej certyfikatem UE skuteczności klinicznej. W klinice ciało ochładzane jest do temperatury -10 stopni, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny i nie powoduje uszkodzenia skóry i okolicznych tkanek. W Gabinecie można również pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, stosując trójfazową liposukcję kawitacyjną. 

Kriolipoliza w Łodzi taniej niż we Francji

Cena za jeden zabieg krioripolizy waha się w zależności od ilości przyłożeń oraz obszaru, który pacjent chce poddać leczeniu. W łódzkich klinikach za jedno, trwające ok. 30-45 minut przyłożenie trzeba zapłacić średnio ok. 300 zł. Dla porównania, taki sam zabieg we francuskiej Clinique des Champs Elysees trzeba zapłacić ponad 500 euro czyli ponad 2 000 zł.

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem - ceny w Łodzi na tle innych miast

  • Łódź od 149 zł
  • Warszawa od 200 zł do 1 700 zł
  • Katowice od 250 zł
  • Wrocław od 700 zł
  • Poznań od 600 zł
  • Częstochowa od 900 zł
  • Kraków od 1 249 zł do 7 000 zł
  • Żyrardów od 1 100 zł
  • Zbąszyń od 150 zł do 200 zł
Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem cena »

Usługa kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor: