Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Kraków

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Kurze łapki (zmarszczki promieniste oka) są jednym z najczęściej występujących rodzajów zmarszczek. Są to tzw. zmarszczki mimiczne – czyli takie, które tworzą się na skutek pracy mięśni mimicznych twarzy, a za ich powstawanie odpowiedzialny jest mięsień okrężny oka. Początkowo kurze łapki pojawiają się przy uśmiechu czy mrużeniu oczu, jednak w miarę upływu czasu zaczynają na stałe zarysowywać się w skórze. Chcąc skutecznie pozbyć się kurzych łapek należy osłabiać funkcję mięśnia okrężnego oka oraz poprawiać jakość skóry wokół oczu. Sposobem na to jest użycie kwasu hialuronowego. Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym przeprowadza specjalista medycyny estetycznej. Zabieg ten polega na liniowym wypełnieniu zmarszczek promienistych oka preparatem zawierającym kwas hialuronowy. Efekty widoczne są zaraz po zakończeniu zabiegu i utrzymują się ok. 12 miesięcy. Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym przeprowadzane jest przy znieczuleniu miejscowym skóry.

Gdzie w Krakowie można usunąć kurze łapki za pomocą kwasu hialuronowego?

Klinika Medycyny Estetycznej PerfectLift w Krakowie jest placówką medyczną, specjalizującą się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do usunięcia zmarszczek promienistych oka w ośrodku tym stosowane są preparaty, zawierające kwas hialuronowy  Restylane, Teosyal i Regenyal, a także Revannesse, StylAge, oraz Juvederm. W celu usunięcia kurzych łapek najczęściej używa się w placówce preparatu StylAge S, przeznaczonego do płytkich i powierzchniowych zmarszczki okolic oka.

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym ma w swojej ofercie także Instytut Dermatologii w Krakowie - ośrodek medyczny, zajmujący się wykonywaniem zabiegów z szeroko pojętej dziedziny estetyki ciała. Zmarszczki promieniste oka likwiduje się tu za pomocą preparatu Juvederm® ULTRA firmy Allergan, który zawiera usieciowany kwas hialuronowy. W placówce tej na problem zmarszczek w okolicach oka stosuje się również preparat Light Eyes Ultra, który - oprócz kwasu hialuronowego - zawiera też ruszczyk ,witamine C, jagodę, rozmaryn i heksapeptydy.

Zmarszczki promieniste oka można usunąć także w Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR w Krakowie. Jest to placówka medyczna, oferująca pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Można tu wykonać zabieg wypełnienia zmarszczek okolic oka kwasem hialuronowym, a także poddać się innym rodzajom zabiegów, polecanych na okolicę oczu m.in. zabiegowi Sculptra z użyciem kwasu polimlekowego.

Porównanie cen zabiegu usunięcia kurzych łapek kwasem hialuronowym w Polsce i w Norwegii

Gabinet zabiegowy w Alfa Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Gabinet zabiegowy w Alfa Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Usunięcie zmarszczek promienistych oka w norweskiej klinice Anker Klinikk w Oslo (przy użyciu 1 ml preparatu) kosztuje 3 500 koron norweskich (ok. 1 575 zł), natomiast w krakowskich placówkach ten sam zabieg kosztuje ok. 1 000 zł.

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 300 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 100 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 800 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł
 • Radom od 500 zł do 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska