Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Poznań

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Poznań - informacje

Lek. Krzysztof Łuksza (lekarz medycyny estetycznej) Lek. Krzysztof Łuksza (lekarz medycyny estetycznej)

Zmarszczki mimiczne, czyli tzw. kurze łapki, pojawiają się na skórze na skutek upływu czasu i częstego uśmiechania się. Jednym ze sposób ich usuwania jest iniekcja (płytko pod skórę) preparatów na bazie kwasu hialuronowego, który jest substancją naturalnie występującą w skórze. Procedura trwa około 15 minut i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. W rezultacie zabiegu następuje nie tylko wypełnienie zmarszczek w okolicach oczu, ale także wygładzenie skóry i poprawa jej kondycji. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu i utrzymują się około 12 miesięcy.

Korekcja kurzych łapek kwasem hialuronowym w Poznaniu – gdzie można przeprowadzić zabieg

Zmarszczki mimiczne za pomocą kwasu hialuronowego zredukować może dr n. med. Grzegorz Kierzynka, chirurg ogólny. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada wiele certyfikatów z zakresu medycyny estetycznej, w tym z iniekcji kwasu hialuronowego. Za pomocą wstrzyknięć kwasu hialuronowego, oprócz likwidacji kurzych łapek, niweluje również brudy nosowo-wargowe, tzw. lwie zmarszczki oraz zagłębienia pod oczami. Zmarszczki mimiczne usuwa również za pomocą toksyny botulinowej.

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym przeprowadzić można również w Instytucie Zdrowia i Urody Aspazja. W placówce świadczone są usługi m.in. z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i innowacyjnej kosmetyki. Do korekcji kurzych łapek, oprócz kwasu hialuronowego, w Instytucie stosowana jest również toksyna botulinowa. Oferta placówki obejmuje także redukcję zmarszczek w okolicach oczu za pomocą lasera frakcyjnego CO2. Na cienie i opuchliznę pod oczami w ośrodku stosuje się również mezoterapię specjalnym koktajlem (Light Eyes).

W swojej ofercie wygładzanie zmarszczek mimicznych za pomocą kwasu hialuronowego ma także Klinika Urody Mona Lisa, w której przeprowadzane są zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, dermatologii oraz pielęgnacji całego ciała. Do procedury likwidacji kurzych łapek w placówce stosowany jest preparat Volleba, który dedykowany jest do zabiegów w okolicach oczu. Za jego pomocą w klinice wykonywany jest również zabieg modelowania doliny łez. W ośrodku wykonywana jest również korekcja zmarszczek w okolicach oczu za pomocą toksyny botulinowej (preparaty Vistabel i Boculture).

Cena redukcji zmarszczek mimicznych kwasem hialuronowym w Poznaniu i w Portland

Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej

W Poznaniu za zabieg usunięcia kurzych łapek za pomocą kwasu hialuronowego zapłacić trzeba około 800 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Skin by Lovely w Portland (w USA) wynosi ona około 600 dolarów amerykańskich, czyli około 2 400 złotych.


Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 500 zł do 3 000 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Plewiska od 500 zł
 • Warszawa od 500 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 450 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 100 zł
 • Łódź od 450 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 800 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł
 • Radom od 500 zł do 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska