Laserowa korekcja wzroku Warszawa

Osoby, które nie mogą lub nie chcą nosić okularów oraz soczewek kontaktowych, powinny zainteresować się zabiegiem, jakim jest laserowa korekcja wzroku. Oto lista 2 warszawskich placówek, w których można poddać się operacji laserowej oczu. Wybierz jedną z nich i wygodnie umów się na wizytę.

Warszawa, ul. Podleśna 61

Centrum Medyczne MAVIT

4,5 / 5  (236 opinii)  rozwiń

Obawiałam się jak przebiegnie zabieg, jednak okazało się, że niepotrzebnie aż tak się martwiłam, ponieważ jest to zabieg krótki, bezbolesny - właściwie czuje się dotyk lasera na oku nieutrudniający wpatrywania się w światełko lasera. Otwarcie tzw. "płatka" nie uniemożliwia widzenia i współpracy z lekarzem. Lekarz jest w ciągłym kontakcie z pacjentem tak, że pacjent wie co ma robić. Potem, po zabiegu, pojawia się ból oka, ale spodziewałam się, że będzie intensywniejszy niż to, czego doświadczyłam. Leki, które dostałam, pomagają. Czuję różnicę, że mam mniejszy astygmatyzm. Widzę chorym okiem wyraźniej. Poprawa widzenia w moim przypadku wymaga jednak czasu i ćwiczeń, dopiero okaże się jaki jest efekt końcowy . ~ Joanna (Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK)

 • Laserowa korekcja wzroku od 1 000 zł
 • Laserowa korekcja wzroku PRK 2 000 zł
 • Laserowa korekcja wzroku EBK 3 100 zł
 • Laserowa korekcja wzroku FemtoLASIK 3 600 zł
 • Konsultacja okulistyczna (przedzabiegowa)  od 230 zł

Laserowa korekcja wzroku Warszawa - informacje

Celem zabiegów z zakresu chirurgii refrakcyjnej jest zmiana krzywizny i struktury rogówki tak, by zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować wady wzroku i tym samym zapewnić pacjentowi niezależność od okularów. Szacuje się, że w ciągu dwóch ostatnich dekad przeprowadzono na świecie ponad 40 milionów takich operacji.

Kadra w Retina Szpital Okulistyczny Kadra w Retina Szpital Okulistyczny

Nowoczesna korekta refrakcji wzroku

Laserowa korekcja wzroku to zabieg szybki i bezpieczny. Sama praca lasera trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund, a pacjent spędza na sali operacyjnej zwykle około kwadransa. Co ciekawe, zabieg przebiega bez dotykania oka, a komfort pacjenta zwiększa znieczulenie miejscowe, które jest podawane w postaci kropli do oczu. W zdecydowanej większości przypadków laserowa korekta wzroku przynosi trwałe efekty i całkowicie likwiduje wadę. Do sytuacji, w której nie jest ona usunięta w 100% dochodzi niezwykle rzadko, nie można jednak tego wykluczyć.

Laserowa korekcja wzroku w Medicover

Warszawską placówką, która dysponuje najnowszym w Polsce i najnowocześniejszym technologicznie na świecie laserem excimerowym Schwind Amaris 1050RS jest Szpital Medicover. Znajdujące się w nim urządzenie pozwala na korekcję wzroku u Pacjentów, którzy do tej pory nie mogli poddać się zabiegom laserowym. Sprzęt zapewnia pacjentom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz błyskawiczną i trwałą poprawę widzenia. Zabiegi wykonują: lek. okulista Agnieszka Papierniak, dr n.med. Łukasz Cwalina oraz lek. okulista Małgorzata Musiorska-Kulisiewicz.

Gdzie jeszcze na zabieg w Warszawie?

Kadra w Retina Szpital Okulistyczny Kadra w Retina Szpital Okulistyczny

Korekcie refrakcji przy użyciu najnowszej generacji lasera excimerowego można poddać się w Centrum Medycznym MAVIT, położonym na warszawskich Bielanach. Już od ponad dekady ośrodek ten przeprowadza zindywidualizowane zabiegi w oparciu o topografię rogówki (TOSCA) oraz wavefront (WASCA). Ponadto, w 2010 roku wykonano tu pierwszy w Polsce zabieg laserowej korekcji wady wzroku metodą FemtoLASIK przy użyciu lasera femtosekundowego firmy Carl Zeiss Meditec – VISUMAX. Tym samym ośrodek oferuje obecnie wszystkie dostępne na świecie metody laserowej korekcji wad wzroku i poza wspomnianymi są to: PRK, LASEK, oraz SBK-LASIK.

Kolejną warszawską placówką, w której można wykonać laserową korekcję wzroku jest Szpital Okulistyczny Retina, położony w dzielnicy Bemowo. Kadra medyczna to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, wykonujący badania i zabiegi na najnowocześniejszym sprzęcie. Leczeniem wad wzroku laserem zajmują się tu m.in.: dr n. med. Agnieszka Siennicka i dr n. med. Piotr Fryczkowski.

Laserowa korekcja wzroku. Cena w Warszawie

Koszt korekty wzroku laserem jest uzależniony od wielu czynników. Cena zmienia się w zależności od m.in. konkretnej metody, jak i placówki. Za operację laserową oczu zwykle trzeba jednak zapłacić kilka tysięcy złotych.

Laserowa korekcja wzroku - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 000 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 2 300 zł do 5 000 zł
 • Lublin od 1 500 zł do 4 200 zł
 • Poznań od 2 200 zł do 3 700 zł
 • Gdańsk od 2 900 zł
 • Gdynia od 2 500 zł
 • Kraków od 1 950 zł do 3 600 zł
 • Sopot od 150 zł do 4 100 zł
 • Chorzów od 1 500 zł do 7 200 zł
 • Bogoria od 2 300 zł do 5 000 zł
Laserowa korekcja wzroku cena »

Usługa laserowa korekcja wzroku w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wzroku w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.