Laserowa korekcja wzroku LASEK Gdańsk i okolice

Masz dość noszenia okularów lub soczewek kontaktowych? Weź pod uwagę poddanie się laserowej korekcie wzroku, np. metodą LASEK. Oto lista 1 klinik w Trójmieście, które posiadają ten zabieg w swojej ofercie. Wybierz jedną z nich i wygodnie umów się na wizytę.

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą laserowa korekcja wzroku LASEK, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Gdańska. Laserowa korekcja wzroku LASEK można przeprowadzić m.in. w Laguna Medical w Gdyni (20 km od Gdańska) w cenie 2500 zł. W wymienionej placówce laserowa korekcja wzroku LASEK wykonuje okulista. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Laserowa korekcja wzroku LASEK Gdańsk - informacje

Metoda LASEK czasami budzi obawy ze względu na możliwość wystąpienia dolegliwości bólowych oraz nieco dłuższy czas rekonwalescencji niż w przypadku techniki LASIK. Warto jednak pamiętać, że wybór odpowiedniej metody korekcji wady wzroku jest zawsze uzależniony od korzyści odnoszonych później przez pacjenta, dlatego decyzji tej dokonuje ostatecznie lekarz prowadzący.

Gdzie na zabieg w Gdańsku?

Zabieg laserowej korekcji wzroku metodą LASEK ma w swojej ofercie Centrum Zdrowia Swissmed. Zabiegi są tu wykonywane przy użyciu wysokozaawansowanego lasera excimerowego Schwind Amaris 750F, który umożliwia korekcję bez dotykania oka jakimkolwiek narzędziem.

Inne dostępne w placówce metody to:

  • LASIK
  • SBK-LASIK
  • Trans-PRK

Laserowej korekcji wzroku LASEK można poddać się również w sopockiej klinice Blikpol. Zabiegi w placówce wykonywane są z wykorzystaniem lasera femtosekundowego iFSTM najwyższej 5 generacji. W klinice laserową korekcję wzroku przeprowadza wielu specjalistów, m.in. dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska oraz dr n. med. Ewa Lange.

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku LASEK?

W Centrum Zdrowia Swissmed za zabieg techniką LASEK trzeba zapłacić 2100 zł za jedno oko. Cena takiej procedury w klinice Blikpol to 2250 zł. Warto pamiętać, że przed operacją laserową oczu konieczna jest konsultacja z okulistą.

Usługa laserowa korekcja wzroku lasek w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez okulisty.